sdavulcu410 kullanıcısının son içeriği

1. S

Mi Band 4 Teknik özellikler & Genel bilgiler

Selam, ben aldığımdan beri evdeki moddemin usb girişinden şarj ediyorum. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Benden sizin gibi araştırırken forumda okumuştum bu bilgiyi. İlk aldığımda sıfır şarjdan sonra 12 gün gitmişti şimdi 16günü gördüm. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Arkadaşım ben yaklaşık üç haftadır kullanıyorum. Yüzme bilgisi gayet doğru çalışıyor. Bizim havuzun boyu 13 metre, 25-50 yazan yerin altında custom var ona basarsan ayarlayabilirsin. Havuzun kenarına bileklikli elinle dokunup geri döndüğünde bir tur sayıyor. Yüzme sonunda sana toplam sureyi, kaç...
  3. S

Yardım Mi band 4 aramalar bazen gelmiyor.

Bluetooth aç kapa olayı bende çalıştı. Teşekkürler. Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Madalya MIUI/XİAOMİ Ürün Madalyaları Dağıtımı Başladı. Yetiş Vatandaş.

Herkese selam. Ben de Redmi note 7 ve Mi Band 4 için alabilir miyim, teşekkürler.
  5. S

Soru Mi band 4 fitness için gerçek verileri gösterirmi

Hatalı sayiyor, yanlış veri veriyor diyen arkadaşlara katılmıyorum. Ben aleti havuzda yüzerken denedim. Yüzmeye başlamadan önce havuzun boyunu bileklige girip yüzmeye başladım. Yüzerken içimden hem tur sayısını hem de kulaç sayısını tuttum. Egzersizi sonlandirdigimda, bileklik tur sayısını tam...
  6. S

Arkadaşlar, herkese selam. İki hafta oldu bandı alalı, gayet memnunum. Herkese de tavsiye ederim. Bilen arkadaşlara sormak istediğim konu ise şu; günlük adım bilgilerini kaydediyor mi fit. Ben ilave olarak havuzda yüzüyorum. Egzersiz başlatıp bitiriyorum. Ancak egzersiz bitince bana gösterdiği...
  7. S

Çin versiyonunda NFC olduğunu biliyorum, fiyatı da daha fazla.
Üst Alt