scream123 kullanıcısının son içeriği

1. scream123

Rom Kullandığım en iyi rom

Arkadaşlar ses çıkmıyor bayağıdır. Hyperos rom deneyip tavsiye eden varmı. Ya da hatasız ekran süresi falan iyi olan farklı rom tavsiyesi ?
  2. scream123

Valla arkadaşlar şu ana kadar çıkan hyperoslarin neredeyse hepsini denedim ve 1 tane bile stabiline rastlamadım. Hep hatalar, ekran süresi az ve özelleştirme neredeyse yok çoğunda. Artık pekte bir artısı olduğunu düşünmüyorum zaten menüler dahil pek çok şey ufak değişiklikler dışında neredeyse...
  3. scream123

Fastboot ile deneyin isterseniz hocam. Ben sorun yaşamadım.
  4. scream123

Ben sorun yaşamadım hocam fastboot üzerinden yüklüyorum. Siz twrp ile mi yüklediniz acaba öyle bir sorun mu var.
  5. scream123

Buyrun Hocam ikisinde de indirebilirsiniz bu debloat olan sürümü ekran süresi daha uzun her şeyi aynı. https://drive.google.com/file/d/1oNpwjiSfQZ1mXkUXhHmd3TdtXtqIn0Mc/view https://www.mediafire.com/file/wuhljh6ie4kvh08/_Hybrid__CharlieOs_Debloated_Version.zip/file
  6. scream123

Ben CharlieOS 14.0.9 dayım. Uzun bi süre rom değişmeyi düşünmüyorum. Gayet stabil akıcı. Özelleştirme de fazla. Debloat sürümü var onu yükledim sanki normaline göre ekran süresi daha uzun.
  7. scream123

Aynı takıntı bende de var hocam 😃. Miui arama kişiler yoksa bi romda benim için çöptür. İkiside Türkçe sorun yok.
  8. scream123

Hocam ben 14.0.9 dayım. Sadece ayarlarda ingilizce var. Ayar içerikleri tamamen Türkçe.
  9. scream123

Hocam varsa kerneli de paylaşır mısınız
  10. scream123

Hangisi hocam burdada link varsa paylaşabilirmisiniz?
  11. scream123

Hocam en az 6 saat diyebilirim ekran süresi için. Rom tamamen akıcı takılma vesaire yok. Bug olarak sadece kablosuz ekran yok onu farkettim.
  12. scream123

Hocam bende CharlieOs 14.0.9 sürümündeyim. Bu romda çok iyi 15 gündür kullanıyorum. Ekstra özeleştirmeler falan var. Debloated sürümü de mevcut denemek isteyenler değerlendirebilir.
  13. scream123

Android 14 romlarda invalid arquement hatası veriyor o yüzden recovery açıp tekrar format data yapmayı öneriyorlar
  14. scream123

Yani romu yükle format data yap reboot recovery de twrp açılsın tekrar format data yapıp bu sefer reboot sistem demeniz gerekiyor.
  15. scream123

Rom En hızlı custom rom

Denemedim hocam şimdilik böyle kullanıyorum.
Üst Alt