Scorp.5 kullanıcısının son içeriği

1. Scorp.5

Yardım 12 pro vs 11 ultra vs oneplus

Diğer türlü hocam 1672469729 12 pro ile dxomark puanları eşit zaten 1672469758 Peki ikisi arasından hangisini seçerdin neden
  2. Scorp.5

Yardım 12 pro vs 11 ultra vs oneplus

Merhaba arkadaşlar hepinize selamlar bir konuda yardım istiyorum sizden lütfen deneyimleyen arkadaşlar cevaplasın mi 10 cihazımı satıp yeni telefon alacam 3 telefon arasında kaldım sizce hangisi Mi 12 pro Mi 11 ultra Oneplus 9 pro
  3. Scorp.5

Yardım Oneplus 9 pro wifi bağlı ama net yok

Peki hangi rom önerirsiniz
  4. Scorp.5

Yardım Oneplus 9 pro wifi bağlı ama net yok

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır telefonu kullanıyorum herhangi bir sorun yoktu bu zamana kadar takip dün eve türk Telekom magnet çektikten sonra telefonu wifi ye bağladım ama internet erişimi yok sonra başka wifiye bağladım onda da aynı bu zamana kadar da hiç sorun yoktu bilgisi olan...
  5. Scorp.5

Rom Mi 10 - XiaomiEu Android 12 MIUI 13 Haftalık beta

Teşekkür ederim
  6. Scorp.5

Merhabalar eu beta romdan eu stabil Roma geçince veri kaybı yaşanır mı ve hangisi üzerinden geçiş yapmayı tavsiye edersiniz
  7. Scorp.5

Sa. Mi haftalık beta 21.1.6 güncellemesinden sonra ekran yansıtma sorunu oldu ekranı bir türlü yansıtmıyorum sebebi nedir sizce
  8. Scorp.5

Hocam sai ne demek bilmiyorum ve APK konusunda da bilinmeyen kaynaklardan yükleme yapılmıyor hatası alıyorum
  9. Scorp.5

Sa. Arkadaşlar herkese hayırlı işler ben miuı 13 eu 22.1.13 güncellemesini kurdum ama hala yeni bildirim çubuğu bende gözükmüyor ve bazı apklara izin vermiyor
  10. Scorp.5

Mi 9 destek

Arkadaşlar mi 9 kullanan varsa iletişime geçebilir mi telefon hakkında biraz sohbet etmek isterim
  11. Scorp.5

Yardım Mi 9 rom yükleme

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim yalnız anlamadığım bir nokta var gelen güncellemeyi cihaz mi yapacak otomatik yoksa ben yine twrp den mi yapacağım
  12. Scorp.5

Yardım Mi 9 rom yükleme

Arkadaşlar merhaba mi 9 kullanıcısıyım telefona twrp ile miui eu romunu yükledim bundan sonra güncelleme alır mıyım yada sadece bu güncelleme de mı kalır veya yüklediğim rom nasıl iyi mi. Yardımlarınız için teşekkürler not: kullanılan MIUI romu budur; MIUI by Xiaomi.eu 12.0.5 stabil
Üst Alt