Schwzz kullanıcısının son içeriği

1. Schwzz

Yardım 10S Hyperos

Bilgimiz ancak duyurulanlardan ibaret ne yazık ki. Evet ilk açıklamalarda alacak felan denildi ama resmi bir kaynağa dayanmıyordu sonradan birkaç liste felan paylaştılar orada da note 10 serisi hiç yoktu ne yazık ki. Şuan 11 pro Türkiye cihazların dahi bir çoğuna hyperos gelmedi. Benimde babam...
  2. Schwzz

Çözüldü Youtube Vanced Huawei ile oturum açılabilen versiyon geldi mi?

Sonuç başarılı, mate 50 pro. Sağolasın be hocam.
  3. Schwzz

Çözüldü Youtube Vanced Huawei ile oturum açılabilen versiyon geldi mi?

Maalesef microg ye bağlanmada sıkıntı var hocam. Revanced extended var onda da öyle farklı alternatif uygulama bulamadım ben bunlar kadar iyi cihazım mate 50 pro.
  4. Schwzz

Soru Vivo V29 5G vs Honor 90, Kamera

Naptınız hocam geçtiniz mi Honor 90'a ? Ben Mate 50 Pro ya geçtim, Gms evet biraz sorun çıkarttı gibi ama geçici downgrade yaparak xda da bir yöntem görmüştüm bir şekilde native gms yükleyebildim şuan herşey sorunsuz ve bildirimler geliyor veya gms isteyen diğer uygulamalarda da sorun...
  5. Schwzz

Kendisi gerçekten işinin ehli bir büyüğüm. Benim bir cihazım içinde kaç saat uğraştığını...

Kendisi gerçekten işinin ehli bir büyüğüm. Benim bir cihazım içinde kaç saat uğraştığını bilirim, başka yere götürmeye hiç gerek yok. :)
  6. Schwzz

Rehber Tool Programlarının ücretsiz versiyonları

Dft tool normalinde ücretli bir tool, enigma vs olduğuna göre buda programın reverse engineering yapılarak bir şekilde kırılıp tekrar packlenmesi anlamına geliyor, ayrıca enigma protector kullanarak bir toolun tekrardan packlenmesi demek herhangi bir güvenlik yazılımının bu toolun source...
  7. Schwzz

Rom Redmi Note 11 Pro 4g (Viva) Stabil Hyper OS 1.0.2.0 Butterfly Edition rom

Elinize sağlık. Nfc yi aktif kullanan biri olmadığım için benim açımdan da çok büyük bir sorun değil. Paylaşımınız için teşekkürler..
  8. Schwzz

Rom Redmi Note 10 Pro/Max Pixel Experience [AOSP] Android 11 Plus Edition

Kullanmıyorum çünki cihaz elimde yok şuan. Kullanırkende bir sorun yaşamamıştım genel olarak.
  9. Schwzz

Sohbet Ankaradan Herkese merhaba (Poco X6 Pro 12/512)

Hayırlı olsun tekrardan. :) Alışkanlık meselesi. Kelime tahmini konusunda haklısınız ancak farklı klavye yükleyerek çözülüyordu o durum. Yinede siz genel işleyişi beğenmemişsiniz, içinize sinmemiş denildiği gibi özgürlük isteyene göre değil İos. Güle güle kullanın yeni cihazınızı güzel tercih bence.
  10. Schwzz

Pil ömrü konusunda üstüne yok halen :) ancak saat konusunda halen daha firmaların çok ekmek yemesi lazım hangisi olursa olsun tam donanım desek 1 gün anca çıkarıyor.
  11. Schwzz

Ah ah.. p40 lite kullanmıştım bi ara çok iyi cihazdı. Lite demeye bin şahit isterdi. :) bir yöntemlede google servislerini entegre etmiştim sertifika olarak başka cihaz gösteriyorduk ne günlerdi. Huawei benim için yeri hala ayrıdır ama.
  12. Schwzz

Yardım Mi 10t Pro Şarj Batarya değiştiği halde şarj hızlı bitiyor

Bataryayı nereden temin ettiniz ? Çünki şoklama yapabiliyorlar o açıdan sordum.
  13. Schwzz

Çözüldü Sizce hangi ssd

Teşekkür ederim, hayırlı olsun güle güle kullanın.
Üst Alt