SchewizeN kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom Mi 10 T / Mi 10 T PRO - Endonezya Stabil Rom V12.5.1.0.RJDIDXM (24.06.2021)

Merhabalar, An itibari ile bende kurdum. Kesinlikle pişman değilim. Her türlü açıdan daha iyi performans almaktayım. Fakat bir sorunum (Romu atmadan öncede vardı) var. Karanlık mod ayarlarındaki Metin ve Arka planı otomatik olarak ayarla seçeneğini açtığım halde geri otomatik olarak kapanıyor...
  2. S

Yardım EFS Yedeği Alamıyorum

Hocam şansa bırakılacak iş değil. Lütfen konu hakkında bilginiz var ise cevaplar mısınız?
  3. S

Yardım EFS Yedeği Alamıyorum

Merhabalar, 0MB Unable to Mount Storage hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözeceğim? Format Data yapın diyenler var. EFS Dosyamı yedeklemek isterken bir de formatlayıp dosyamın silinmesinden korkuyorum. Teşekkürler :)
  4. S

Yardım Gelen Güncellemeyi Yapamıyorum

Hocam ben ayarlardan indiriyorum. O şekilde güncellemeyi atmaya çalışıyorum.
  5. S

Yardım Gelen Güncellemeyi Yapamıyorum

Merhabalar, Cihazım rootlu ve imei kayıtlıdır. Magisk gibi programlarda kuruludur. Şu anki sürümüm MIUI Global 12.1.3'dür. Az önce gelen güncelleme sürümü olan 12.5.1.0'ı 2 defa indirdim ve telefon yeniden başlatılınca TWRP'ye giriş yapıyor. Bu kısımda ne yapmam gerekiyor? Reboot attığımda ise...
  6. S

Rom Atma Durumunda Karşılaşabileceğim Durumlar

Hocam kusuruma bakmayın, bilgisizim. Bu işlemi nasıl gerçekleştireceğim? Rom sonrası imei kaydını sorguladığımda değişiklik yok ise sorun yok demektir di mi? Efs yedeği almak da istiyorum.
  7. S

Rom Atma Durumunda Karşılaşabileceğim Durumlar

Merhabalar, Cihazım rootlu ve imei kaydı yapıldı. Cihazım imei kaydından sonraki sıfırlama işleminden sonra ilk açılışta biraz yavaşlamalar, şebekeyi geç algılama ve bazı ayarlarda kendiliğinden sıfırlanma gibi durumlarla karşılaştım. Cihazımın MIUI sürümü; 12.1.3.0 Global (KARARLI) Sizlere...
  8. S

Yardım Bazı Ayarlar Sıfırlanıyor

Rom atma durumunda gelecek güncellemeleri alabiliyor muyuz ve imei kaydı gidiyor mu? Teşekkürler.
  9. S

ROM değişmesi durumunda cihaz sıfırlanıyor mu?
  10. S

Merhabalar, Mi10T Pro kullanıcısıyım. Cihazım rootlu ve imei kaydı yapıldıktan sonra bir ayar değiştirdiğimde geri sıfırlandığını fark ettim. Karanlık mod ayarlarındaki Metin ve Arka Planları otomatik olarak ayarla seçeneğini açtığım halde tekrar o sayfaya geldiğimde kapalı olduğunu...
  11. S

Yardım Xiaomi Full Yedekleme Nasıl Yapılır?

IMEI Tamiri nasıl yapacağız hocam?
  12. S

Merhabalar, Cihazım rootlanmıştı. Geliştirici ayarlarındaki OEM ve Kilit açma durumu yerleri açık durumda. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler :)
  13. S

Yardım Cihazımı Nasıl Kayıtlı Yapabilirim?

Merhabalar, Yurtdışı Xiaomi Mi 10T Pro cihaz aldım. IMEI'nin kapanmasına 60 günden daha az kaldı. Telefoncular 200-300₺ gibi meblağalar sunuyor. Duyduğuma göre telefoncular da bu tarz forumlardan dosyaları alıp ücretsiz bir şekilde yaptıklarını öğrendim. Nasıl yapabilirim? Lütfen yardımcı...
  14. S

Merhabalar, Cihazım yurtdışı olduğundan kayıt için sıfırlanması gerekiyor. Full yedek alma şansımız var mıdır? Iphone'de böyle bir özellik vardı ve tüm uygulamalar yerli yerince verileriyle geri dönüyordu. Ek ayarlar kısmından yedek aldığımda programlarımın çoğu ! işaretli oldu. Pek işe...
Üst Alt