ScarecrowTR kullanıcısının son içeriği

1. S

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

İlk ve son Xiaomi telefonum oldu. Anlamsız downgrade, saçma sapan güncelleme mantığı. Giriş seviyesi dediği işlemcilere zorla bir şeyler dayatma isteği. Hiç kimse bana Mi / RedMi karşılaştırması yapmasın, bunun arkasında Xiaomi varsa bütün markalarına eşit yaklaşmalı, özellikle bu modelinden...
  2. S

MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar global rom kullanıyordum fakat sorunlar artık can sıkmaya başladı, gri bildirim paneli gibi. Şimdi anladığım kadarıyla A11 özelinde sorun var, atılan sourceforge sitesinde 12.0.3 A10 buldum en stabil sürüm bu mudur? Global'den geçmeye değer mi?
  3. S

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Başlarda çok iyiydi ta ki 50 tane hata görene kadar, garip garip yazılım sorunları, proximity sorunları vs. vs. yavaş yavaş soğuyorum. Ayrıca Xiaomi'nin bu telefonu çıktığından beri pek tınlamadığını düşünüyorum en azından RN7'ye kıyasla.
  4. S

Yardım Redmi Note 8 Yeniden başlatıyor

Bendeki durumun aynısını yaşıyorsunuz. Benimde whatsapp değil şarj ile ilgiliymiş onu fark ettim. Telefonu boot menüsünden resetlendiğinizde açılması lazım öncelikle. Benim sorunum düzeldi telefonu kapattım ve gece boyu hiç kullanmadım sabah açtım ve 1 haftadır kapanma olmadı, etkisiz bir çözüm...
  5. S

Sorun bir daha olmadı hocam. Donanımsal bir sorun olsa ben elle başlatınca da döngüye girmesi lazım, enteresan bir sorun.
  6. S

Hocam bugün aniden başladı bende anlamadım, telefonu aldığımdan beri düşürmedim bile hiç.
  7. S

Arkadaşlar merhaba, telefonumda sadece Whatsapp'ta her zaman olmamak kaydıyla telefon yeniden başlatıyor. Redmi logosu gelirken sürekli resetlenip döngüye giriyor telefon bende menüyü açıp tekrar reboot edersem telefon açılıyor yoksa döngüde kalıyor. Bu acaba yazılımsal bir sorun mu yani yaşayan...
  8. S

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

Bana ota ile ulaşmış güncelleme.11.10 sürümündeydim, güncellemeli miyim?
Üst Alt