şayomi58 kullanıcısının son içeriği

1. Ş

Çözüldü Mi Flash'ta hata aldım

Cihaz bootloopa düştü sonra yeniden flashladım ve sorunum çözüldü.
  2. Ş

Çözüldü Mi Flash'ta hata aldım

Merhaba arkadaşlar. İlk defa rom yüklemeye çalıştım, ilk başta ''error reading sparse file" diye bir hata aldım. Romu tekrar zipten çıkartıp flashlayınca bu sefer de ssteki hatayı aldım. Telefon şu an fastboot modda usb transfering yazıyor yanında. Bootloader kilidi açık ve fake rom yüklü cihazda.
  3. Ş

Rom Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Endonezya HyperOS1.0.2.0.UMOIDXM İndirme Bağlantıları

Yalnız yurtdışı ve bl açık cihaz olduğunu belirtmeyi unutmuşum yine alır mı hocam?
  4. Ş

Çözüldü Dosya boyutu farklı olan romlar

Evet biri hatalı göstermiş teşekkürler
  5. Ş

Çözüldü Dosya boyutu farklı olan romlar

Arkadaşlar Mi Flash Tool ile Endonezya rom yüklemek istiyorum ama aynı rom, farklı sitelerde farklı dosya boyutlarına sahip. Paket adına kadar her şeyleri aynı görünüyor ama dosya boyutları farklı. Herhangi birisini yüklesem sorun olur mu?
  6. Ş

Yardım note 12 pro 5g fake rom ve IMEI

Hangi sürümü yüklediniz acaba? Konu başlıklarında android 13 için fastboot bağlantısı yok mifirm'de V14.0.1.0.TMOIDXM sürümü var onu mu yüklemeliyim?
  7. Ş

Rom Note 12 pro 5g rom önerisi

Konu başlıklarımda android 13 fastboot bağlantısı yok sizinkinin miui sürümü kaç acaba? Mifirm sitesinde V14.0.1.0.TMOIDXM var android 13
Üst Alt