savuran kullanıcısının son içeriği

1. savuran

Soru Airdots Pro 2

Reis telefona nasıl bağlıyoruz ben bir türlü bağlayamadım 3 saniye basılı tutuyorum ışık yanıp sönmüyor 1 kere yanıyor ilk bastığım an 3 saniye sonra da sönüyor ?
  2. savuran

Soru Airdots Pro 2

Merhabalar, Aİrdots Pro 2 siparişi verdim de sizce nasıl bir cihaz genel olarak fitness da kullanacağım.
  3. savuran

Yardım Redmi Note 8 Pro Sorunu

Dostlar merhaba telefonum ile 30 dakika görüşme yapınca otomatiklen görüşmeyi sonlandırıyor acaba bunun sebebi ne olabilir nasıl düzeltebilirim bunu bilen arkadaşlar var ise yardımcı olur ise çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
  4. savuran

Soru Android Güncellemesi ile alakalı

Merhabalar, Redmi Note 8 Pro kullanıyorum arkadaşımda da mevcut onda 128 gb var bende 64 gb var ona android 10 gelmiş ancak ona geleli ortalama 10 15 gün oldu bana hala gelmedi bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi android 10 alan kişiler falan varsa telefon global hepsiburadadan...
  5. savuran

Soru Bildirimler

Hocam öyle zaten ayarları
  6. savuran

Soru Bildirimler

Merhabalar redmi note 7 cihazda bildirimlerin içeriği yazmamakta Not: Az önce bir konu daha açtım ancak silindi o neden ?
  7. savuran

Soru Sizce hangi Mi 9T Pro

Harddiski telefona nasıl takacağım ve telefon da acaba otg desteği var mı flash ile depolarım olmadı
  8. savuran

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim en kısa sürede 64 gblık modelini alacağım
  9. savuran

O kadar hafıza harcayan birisi değilim şuan da 32 gb telefon kullanıyorum 3 4 gb ı boş 64 ü yeteceğini düşünüyorum ancak 48mbps kamerası olduğu için o çok fazla yorar mı hafıza açısından fotoğraf çekmeyi seven birisiyim bir de.
  10. savuran

Merhabalar, Mi 9T Pro alacağım ancak 64 ile 128 gb arasında kaldım ve aralarında büyük bir fark var 64gb modeli hepsiburada da =3768 ₺ 128gb modeli hepsiburada da =4269 Aradaki Fark =501 ₺ Sizce o farka değer mi sadece hafıza?
Üst Alt