Savas AYDIN kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Chromecast

Ben hiç telefonu yansıtamadım telefonumda mi max2 bir türlü başaramadım şimdilik Google home ile görüntü aktarabiliyorum. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  2. S

Çözüldü Xiaomi Mi Box S 4k Android Tv Box donma sorunu çözümü

Teşekkürler Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. S

Yardım MiBox 4k kumanda sorunu

Şimdilik aklıma gelen xiaomi telefonunuz var ise ona tanıtıp Kuman'da edebilirsiniz. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  4. S

Soru Mi max 2 Yi kablo ile tv ye yansıtma

Çok teşekkür ederim. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. S

Soru Mi max 2 Yi kablo ile tv ye yansıtma

Merhabalar mi max 2 telefonumu kablo ile tv ye yansıtmak istiyorum bu konuda yardımcı olur ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevirim. Not: Televizyonumun yansıtma özelliği yok. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. S

Soru Mi 8 fiyatı

Arkadaşlar iyi bayramlar mi 8 128 gb 2400 tl ithalatçı garantili sizce fiyatı uygun mudur? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. S

Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Hayırlı olsun...[emoji106] MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Soru Rehber sorunu

Fabrika ayarlarına dönünce benim rehber şimdilik normale döndü. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

Soru Mi Max 2 için yeni güncelleme geldi

Beyefendi şuan kontrol ettim sizin tarif ettiğiniz sıkıntılar bende yok. Max 2 telefonum. Selamlar... MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Buyrun beyefendi ben güncelledim. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

Max 2

Hayırlı olsun.[emoji106] MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

İyi akşamlar an itibarı ile yeni güncelleme geldi arkadaşlar bilginize. Ben kararlı versiyon kullanıyorum. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Bende yükledim hayırlı olsun. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Soru Raw Fotoğraf

Beceremedim galiba raw fotoğraflar açılmıyor. Ama öğrenmem gereken şeyler var galiba vakit buldukça araştırıcam. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt