Savaatalan kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Note 8 pro güncelleme sonrası reboot döngüsü sorunu çözümü varmidir ?

Açıldı ama bütün bilgilerim gitti malesef allahtan baska gmailimin şifresini hatirliyordum yoksa kurulum yapamayacaktim sanırım 1590710171 Bu arada bu wifi işaretinin yaninda bi isaret var telefon işareti ters çevrili wifi işareti gibi birşey nedir o biliyor musunuz ?
  2. S

Zaten telefon öğleden beri böyle suan reboot wipe data connect with assistant bölümünde . Reboot diyorum sonra başlatılıyor ama belli bi sure sonra yine reboot wipe data olan bölüme geliyor. Wipe data diyip sifirlayayim mi yani
  3. S

Evet sanırım kapalı çünkü öyle bi işlem yapmadım sıradan bi kullanıcıyım bugun guncellme gelmis yapayim dedim herşey yüklendi ama telefon açılmadı sürekli reboot bölümüne geliyor açılamıyor
  4. S

Güncelleme sonrasi reboot dongusunde kaldı telefon ve açılmıyor bootleader ise sanırım kurulu değil çünkü buna benzer bi işlem yapmadım. Yardımcı olur musunuz bi çözümü varmı ?
  5. S

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Merhabalar ben bugün note 8 pro telefonuma gelen güncellemeyi indirdim herşey tamamlandı indirdim sonra telefon yeniden başlatılinca reboot sekmesine tıkladım fakat telefonum sürekli bekleyip bekleyip beni reboot wipe data sekmesine geliyor ve bi türlu açılmıyor ben tekrar reboot sekmesine...
  6. S

Sohbet Sohbet köşesi

Merhabalar ben bugün note 8 pro telefonuma gelen güncellemeyi indirdim herşey tamamlandı indirdim sonra telefon yeniden başlatılinca reboot sekmesine tıkladım fakat telefonum sürekli bekleyip bekleyip beni reboot wipe data sekmesine geliyor ve bi türlu açılmıyor ben tekrar reboot sekmesine...
  7. S

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Merhabalar muhammed bey ben bugün note 8 pro telefonuma gelen güncellemeyi indirdim herşey tamamlandı indirdim sonra telefon yeniden başlatılinca reboot sekmesine tıkladım fakat telefonum sürekli bekleyip bekleyip beni reboot wipe data sekmesine geliyor ve bi türlu açılmıyor ben tekrar reboot...
Üst Alt