sattuf kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Redmi note 13 pro TWRP nasıl yüklenir?

Merhaba arkadaşlar Cihazım yurtdışı mi klidini açtım cihazıma twrp yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek yar mı? Teşekkür ederim.
  2. S

Recovery PitchBlack Recovery [Resmi] [Twrp] [Miatoll] Sürüm Stabil (Joyeuse-Curtana-Excalibur)[Türkçe] 30.03.2021 Güncellendi

Güzel kardeşim paylaşımın için teşekkürler sana zahmet olmasa yedeklemeyi adım adım yazsan makbule geçer.
  3. S

Recovery [MIUI 12 Destekli] Redmi Note 9s - Twrp 3.3.1-0530 Tek Tuş Yükleme Aracı

Merhabalar Telefonum Redmi Note 9s TWRP'yi yüklendikten sonra telefon yeniden başlatırken TWRP kayboluyor. Neden acaba?
  4. S

Recovery [MIUI 12] Redmi Note 9S TWRP Yükleme Aracı - OrangeFox Eklenmiş Hali

Telefona nasıl yükleme yapılır? aşamalar halinde yazarsanız sevinirim.
  5. S

Rom [By Greeshan] [ Redmi Note 9S] MIUI 12 Hindistan Stabil 12.0.1.0 [Android 10]

Güncellemeleri alabilir mi acaba ?
  6. S

Çözüldü Ekran Kapalı iken Mobil veri açlıyor internet paylaşımı yapılabiliyor bunlara erişim olmamalı

Hangi sürümü tavsiye ediyorsunuz? 1599565018 Biraz daha açıklayıcı bilgi verebilir misiniz adım adım şeklinde tşk ederim 1599565419 Yazdığın şekilde oldu size teşekkür ederim kardeşim
  7. S

Çözüldü Ekran Kapalı iken Mobil veri açlıyor internet paylaşımı yapılabiliyor bunlara erişim olmamalı

Telefon açıkken 30 sn sonra kendiliğinden ekranı kararıp açmak için şifre yada parmak izi istiyor ya o zaman şifreyi bilmeyen biri ekranını üst tarafını aşağıya doğru kaydırırken menü açılıyor ya ses ışık mobil veri wifi sessiz konum bunları aktif edebiliyor bunun olmaması lazım
  8. S

Değerli Arkadaşlar Telefonum Redmi Note 9S ekran kilitli olduğu halde hem mobil veriye hemde internet paylaşımı sizin isteğiniz dışında şifreyi bilmeyen biri dahi bütün bu işlemleri yapabiliyor. ekran kapalı olduğunda hiç bir veriye erişim olmamalı bu güvenlik açığını nasıl kapatabilirim...
Üst Alt