Sasuke Uchîhâ kullanıcısının son içeriği

1. Sasuke Uchîhâ

Yardım Cihazım Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar. GM Discovery Elite cihazıma yeni bir rom deneme girişiminde bulundum. Bu esnada telefona cwm kurarken sanırım kernel ile flashlama yaptım ve şu anda cihazım tamamiyle kapandı Recovery Moda dahi girmiyor. Telefon açılış ekranında 10 - 15 saniye kadar durduktan sonra...
  2. Sasuke Uchîhâ

selam

Hoşgeldiniz hocam biraz geç oldu ama kusuruma bakmayın :)
  3. Sasuke Uchîhâ

Casio saat kayış degiştirme

Soner Hocam, internet üzerinden araştırma yapsanız daha sağlıklı olabilir. Daha iyi sonuçlar bulabilirsiniz.
  4. Sasuke Uchîhâ

Mobil Veri kesiliyor

Hocam ben Miui konusunda uzman değilim ama isimden JamFlux güzel geldi :D Bende Miui yok malesef hocam :(
  5. Sasuke Uchîhâ

Mobil Veri kesiliyor

O zaman romdan kaynaklı olabilir hocam çünkü bende Vodafone kullanıyorum ama herhangi bir sorunum olmadı bu zamana kadar
  6. Sasuke Uchîhâ

Mobil Veri kesiliyor

Hocam herhangi bir kota engelleme programı kullanıyor musunuz?
  7. Sasuke Uchîhâ

Uygulama [Tavsiye] Office Lens - Cebinizdeki Tarayıcı

Emeğinize sağlık hocam aranan uygulamalardan biri :)
  8. Sasuke Uchîhâ

Oyun Kamyon Şoförü 3D

Merhaba arkadaşlar. Buraların en iyi kamyon şoförü olmaya hazır mısın ? Gerçekci ve heyecan verici sürüş deneyimi yaşamaya hazırlan. Göz alıcı grafikler gerçekci kamyon fiziği ile oyun seni içine çekicek. Özellikler • Mükemmel animasyon ve grafiklerle göz kamaştıran 5 farklı ortam. •...
  9. Sasuke Uchîhâ

Redmi 3 kumanda kullanımı

Hocam televizyonunuzun akıllı olması gerekiyor
  10. Sasuke Uchîhâ

Uygulama Drivvo - Araç Yönetimi

Merhaba arkadaşlar. Aracınızın tüm giderlerini hızlı ve kolay bir şekilde kontrol edin. Drivvo ile yakıt tüketiminizi, bakım masraflarınızı kontrol edebilir, raporlar oluşturabilir ve bakım gibi önemli olayları hatırlatıcıya ekleyebilirsiniz. Uygulama Özellikleri • Yakıt ikmalini...
  11. Sasuke Uchîhâ

Oyun Air Battle: World War

Merhaba arkadaşlar. 1. Dünya Savaşı'ndaki efsanevi hava savaşlarını duymuşsunuzdur. Peki o efsaneye ortak olmak ister misiniz? Oyunumuz işte bize tam olarak bu fırsatı veriyor. Uçaklar * Sopwith Camel * Sopwith Triplane * SPAD S XIII * Bristol F.2 * S.E. 5s * Fokker serisi * Albatros serisi...
  12. Sasuke Uchîhâ

Yarışma MIUI Türkiye Marketten 50 TL Hediye Çeki Ödüllü Yarışma

haqanguven ve Karacali hocam tebrik ederim :) cantara hocam teşekkür ederim :) Edit: Hocam bu VIP üyelikler ne kadar kalacaktı? :D
Üst Alt