sass kullanıcısının son içeriği

1. sass

Soru pc de calistirabilecegim miui custom rom

merabalar arkadaslar bilgisayar uzerinde calistirabilecegim miui tabanli bir rom varmidir forumda biyerde gormustumde bitane custom rom vardi galiba virtualbox ile uyumluydu
  2. sass

Soru MIUIGPT Botu ile Artık Daha Hızlı Cevaplar Alabilirsiniz

merabalar 1681239654 persist.img nasil bulurum
  3. sass

Rom Güzel Miui Tabanlı Custom rom

https://www.pling.com/p/1609994 buna baka bilirsiniz cogu premium ozellikler movcuttur
  4. sass

Yardım fastboot kopma sorunu

nasil yapicam link falan atarmisin 1650186207 tamam hallettim bisuru driver kurdum olmadi driver booster den yaptim oldu
  5. sass

boyle oluyorda ama driverlar yuklu
  6. sass

merabalar telefonu fastboot moda alinca bilgisayar gormuyor surekli kopuyor adb fastboot da gormuyor sorun ne olabilir ama telefon acik olunca adb falan baglaniyor
  7. sass

Yardım hard brick hatasi

evet denedim sorun portla ilgiliymis galiba bi arkadas sagolsun yardim etdi
  8. sass

Yardım hard brick hatasi

merabalar telefon hard brick oldu sp flash tool ile kurtarmaya calisiyorum ama STATUS_EXT_RAM_EXCEPTION hatasi veriyor port var bypas falan hersey tamam ama olmuyor kirmizi download DA 100% yaziyor ver ext_ram_exception hatasi veriyor ne yapmaliyim farkli scatter, da kullandim yinede olmadi
  9. sass

Rehber Redmi Note 8 Pro Yetkili Hesabı Atlamak / Unbrick

merabalar hocam sp flash tool ext ram exeption status 0xc005005 hatasi veriyor biturlu flashlayamadim sizce ne yapa bilirim baglanti fln hersey dogru ama flash yapinca kirmizi 100% gosteriyor sorada error veriyor
  10. sass

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

hocam linki guncelleyin. https://drive.google.com/u/0/uc?id=1SX2If0HAjbD-eLg2ESMGTD7f46l-YgV5&export=download
  11. sass

Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

hocam meraba 12.5.5 surumu linki bozuk guncelermisiniz. bu arada rom belliki rus yapimi kaynaginin neresi oldugunu soylermisiniz?
  12. sass

Rom Daha önce paylaşılmayan Global Kararlı V11.0.7.0.PGGMIXM İndirme Bağlantısı

hocam global rom dan ne gibi farki var
  13. sass

Rehber CFW Romlara Stock Preloader Yüklemek

hocam kurulumu nasil
  14. sass

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

hocam magisk de safety net e basinca yukaridaki 1 tanesi kirmizi oluyor ne yapmam gerek
  15. sass

Yardım Persist.img

hocam ben rn8 pro kullanicisiyim twrp failed to mount '/persist (invalid argument) hatasi veriyor ayrica telefona stock miui romu kurunca telefon acilmiyor miui yazisinda kaliyor ne yapa bilirm cfw rom kurunca aciliyor ama stock roma gecemiyom
Üst Alt