Sasae kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Telefonu güncelledim wp ve gmail de paylaşım yapamıyorum

Dostum ben eu rom a geçtim bütün sorunlarım düzeldi tavsiye ederim M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Çözüldü Mi Tool V2 ile Mi Rom yükleme

konu çözüldü Pivok sağolsun çok yardımcı oldu, teşekkür ederim. mi flash üzerinden rom kurabildik çözdük
  3. S

böyle bir eksiklik olsa en başta rom yükleme işlemleri olmazdı öyle değil mi? keşke yapmasaydım ya yarım yamalak bilgimle brick olmaz inşallah
  4. S

ama şöyle bir durum var telefonu görmüyor usb hata ayıklama açık değil sanırım.
  5. S

evet fastboot moduna giriyor ama başka birşey yapamıyorum 1619865946 stoya hocam ekran hiç açılmadan bu dediğiniz işlemleri nasıl yapıcam o kısmı çözemedim
  6. S

european stable seçerek yükledim
  7. S

mi 10t pro telefonum. konu ile ilgili alakalı olabilecek yere yazmaya çalıştım. bootloader açtım bugün. eurom yüklemeye çalıştım. sorun olmadan yüklediğini düşünüyorum. ancak şu an mi yazısında kaldı
  8. S

şöyle telefon açılmaya çalışıyor ama titreşim oluyor tekrar mi ekranı geliyor normal bir durum mu acaba
  9. S

arkadaşlar xioamitool v2 den üzerinden eurom yükledim ama mi ekranında kaldım açılmıyor telefonum ne yapabilirim? bootloader yeni açmıştım
  10. S

Rom Mi 10T - Mi 10 T PRO -K30S ULTRA Xiaomi.eu 12.5.1.0 Stable

arkadaşlar xioamitool v2 den üzerinden eurom yükledim ama mi ekranında kaldım açılmıyor telefonum ne yapabilirim
  11. S

Yardım Gmail ekine PDF ekleme sorunu

Bu yöntemler de android icin değil sanırım M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Açık M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Bootloader açmadım daha açınca eu rom yükleyip deneyim artık M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Denedim yine aynı hatayı veriyor M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Var açıkçası görüntüleme de sorun vardı, Adobe yi her zaman aç yaparak çözdü bir arkadaş. Sırf bu saçmalıklar yüzünden telefonu değiştirmeyi düşünüyorum. İşyerinde kitlenip kalıyorum acil bir durumda M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt