saras16 kullanıcısının son içeriği

1. S

Mod - Mi Band 4 Türkçe (Stabil) v65

Güncellendi ama dil de sanırım birşey farketmedi. Başka ne değüşikşik olmuş. Hiç!
  2. S

İnceleme - Mi Band 4 Güncelleme Notları

Firmware v1.0.6.26 <--> Resources v65 [Beta 1.0.6.26 için v62 kullanılabilir mi?
  3. S

İnceleme - Mi Band 4 Güncelleme Notları

eline sağlık güzel çalışma olmuş
  4. S

Rehber [UNOFFICAL]Mi Band 4 Global Türkçe Güncelleme(FW v1.0.7.02BETA

Kutulu çarpı oluyor. Kutulu çarpı oluyor
  5. S

Rehber [UNOFFICAL]Mi Band 4 Global Türkçe Güncelleme(FW v1.0.7.02BETA

Benin band 4 şu an bu şekilde Türkçe karakterler görünüyor. Mi fiti açtığımda güncelleme de yapmıyor. Fakat nedendir bilemedim. Arada bir Türkçe karakterler gidiyor.
  6. S

Yardım Mi band 4 ve kablosuz kulaklık sorunu

kulaklığı aldım ve denedim. and4 den müzik değiştirebiliyorum. çok nimimal bir geçikleyle çalışıyor. benim Mİ A 2 lite telefonda bir sorun olmadı. belki telefondan dolayı yapıyordur böyle birşeyi.
  7. S

Yardım Mi band 4 ve kablosuz kulaklık sorunu

umarım bir yolu vardır. çünkü bendede band 4 var ve az önce hepsiburada dan airdots sipariş verdim. umarım dediğin sorunu yaşamam. deneyimlerimi yazarım. :)
  8. S

İpucu Mi Band 4 / Mi fit ve Notify

selam arkadaşlar pro için son sürüm apk paylaşabilir misiniz? eski versiyon pro buldum fakat yeni versiyonu yükleyemiyorum. illede para ile almak da istemiyorum. yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  9. S

Çözüldü Mi Band 3 Telefon Ekran kilidi açma sorunu

merhaba arkadaşlar mi band 4 aldım telefon mi a2 lite. benim telefonda bluetootl ile ekran açma ayarları yok sanırım. sizin telefon nedir. ben yanlış bir yol mu izliyorum acaba!
Üst Alt