Sapan-b kullanıcısının son içeriği

1. S

HyperOS Redmi Note 13 Pro (garnet) XiaomiEu HyperOS

xiaomi telefonu hangi bölge için çıkardıysa, o bölgenin dışındaki romlar yüklendiği zaman şebeke sıkıntısı yaşanıyor. bu sıkıntını önüne geçmek için, o bölge için çıkarılan modem dosyasını tekrar flaşlamak gerekir
  2. S

1711661979 hocam sildim inanın. cihaz global mi ?
  3. S

hangi romda şebeke sıkıntısı yaşamıyorsanız. o romun modem dosyasını telefona flaşlamanız gerekmektedir. bana biraz pahalıya mal oldu. telefoncu bile anlamadı durduk yere telefonu kaydetmek zorunda kaldım ( direnç değişimi ) şuan eu rom kullanıyorum. modem dosyasıda TNRMIXM uzantılı rom...
  4. S

Yardım Redmi note 13 pro 5G global şebeke sorunu

HyperOS - Redmi Note 13 Pro (garnet) XiaomiEu HyperOS yukarıdaki romu yükledikten sonra şekeke gitti eu rom en son sürüm yüklememe rağmen şebeke gelmedi. sebebi nedir. yardımcı olabilecek var mı ? DÜZELTME hangi romda şebeke sıkıntısı yaşamıyorsanız. o romun modem dosyasını telefona...
  5. S

Rom HyperOs Port Rom

sağolun hocam teşekkürler
  6. S

Rom HyperOs Port Rom

herkese iyi geceler. linkler ölmüş. stabil rom linki paylaşabilrmisiniz size zahmet
  7. S

Yardım note 9 pro rom kurulum sorunu

:) ne demek istediğini anladım. bat uzantılı dosya ile fastboot kurulumundan bahsediyorsun xiaomi.eu sitesinden gereken bilgileri edindim. şuan deniyorum. root işini nasıl yaptın kardeşim
  8. S

sorun çözülmedi. mi ekranında kalıyor
  9. S

fastboot ile orjinal rom yüklemeden bahsediyorsunuz. versiyon düşürmeyi deneyecem. teşekkürler
  10. S

fastboot derken hocam
  11. S

rom kurarken mi ekranında kalıyor. (xiaomi.eu) denemediğim recovery kalmadı. twrp pitblack orangefox hiç birinde olumlu sonuç alamadım. yardımcı olursanız sevirim
  12. S

aktivasyon mesajı geldi. aktivasyon ekranı gelmiyor.

arkadaşlar 7.2.8.0.0 romundan china geliştirici romuna geçiş yaptım. driverlarda sorun yok. ama ne yaptıysam aktivasyon ekranına gelemiyorum. aktivasyon mesajı geldi. aktivasyon ekranı gelmiyor.
  13. S

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

selamlar arkadaşlar. yardımcı olurmusunuz. unlock mesajı geldi. china developer romda yükledim. yalnız bi türlü activision ekranına gelemiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.
Üst Alt