SANSLI38 kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom MIUI Pulse 12.3 for Surya (Poco X3 NFC) Android 10 (Q) UPDATE 16/05/2021

12.3 pulse ekran görüntülerinde tazeleme hızı seçeneklerde 90 Hz görünüyor fakat benim yukedigimde sadece 60 ve 120 mevcut..90 Hz farklı bir yerde mi acaba
  2. S

Mod Yeni Miui 12 GCAM

Günlük kullanım da herhangi bir sıkıntı yaşamadım fakat animasyonlarda ufak tefek takılmalar mevcut .
  3. S

Mod Yeni Miui 12 GCAM

Eu romda bu sürümü kurmadigim için maalesef karşılaştırma yapamam.. Revos ta Yine kasmalar var fakat önceki sürümlere nazaran daha iyi günlük kullanımda çok rahatsiz edecek bir sürüm degil kullanılır düzeyde.biraz pil ömrü kısa sanki ama günü kurtarıyor.. 1589563157 Takılmasının sebebi...
  4. S

Mod Yeni Miui 12 GCAM

Ben Revos 2.5.13 miui 12 de sorunsuz kullanıyorum.yalnız ilk olarak ayarlara girip about kısmından advanced modunu aktif etmelisiniz daha sonra akıcı bir şekilde çalışıyor
  5. S

Mod Yeni Miui 12 GCAM

Teşekkürler kardeşim Denedim ve çalışıyor ..içerisinde bir dünya ayar var hangisi ne işe yarıyor pek anlamasamda başarılı güzel bir sürüm olmuş.
  6. S

Çözüldü WhatsApp kişiler sorunu

Ben tesadüfen şöyle bir çözüm buldum WhatsApp ilk kurdugumuzda izin verirken bir seferlik olanını seçtim şu an sorunsuz kullanıyorum..
  7. S

Rom Miui Pro Patch'li Rom Paylaşım Konusu

merhaba mi 8 se için varmı acaba
  8. S

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Arkadaşlar mi 8 se için telegram Grubu varmı acaba? Varsa davet linki gönderirseniz sevinirim..
  9. S

Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

Teşekkür ederim hemen indiriyorum
  10. S

Rom Mi 8 SE / MiRoom MIUI 11 V11.0.3.0 ( Android 9 ) Stabil Rom Kurulumu

Masik son sürüm için İndirebileceğim bi link bulamadım sizde varsa paylaşırsanız sevinirim
  11. S

MIUI 12 Redmi Note 8 - Mi Room Beta Rom 20.7.9 Durduruldu-

Sorun oysa sıkıntı yok eyvallah teşekkürler
  12. S

MIUI 12 Redmi Note 8 - Mi Room Beta Rom 20.7.9 Durduruldu-

Merhaba arkadaşlar eşim için bugün note 8 siparişi verdik fakat sensör hatası olduğunu okudum biraz üzüldüm.Bu durumu yaşayan arkadaşlar varmı veya rahatsızlık verecek bir durummu?
  13. S

Yardım Ekran gitti ve geri gelmiyor...

Kardeşim geçmiş olsun dün akşam aynı şeyleri bende yaşadım eng rom yüklerken bı anlık kablo temassizligi sonrası mi flaş errror verdi sizinki gibi oldu hiç bir şekilde geri gelmiyor maalesef.Bugun telefoncuya bıraktım brick olduğunu yetkili hesapla rom atacağını fakat Xiaomi serverlerinin...
  14. S

Haber Redmi Note 8 Pro - Brick Sorunu Hakkında(Çözüm), Geliştirici ve Kullanıcı Atağı..

aynen hocam buların geri dönüşü olacak mutlaka.mi flastan rom atarken bianlık kablo temassızlıgı sonucu bu duruma geldim.bu kadar basit olmamalı
  15. S

Haber Redmi Note 8 Pro - Brick Sorunu Hakkında(Çözüm), Geliştirici ve Kullanıcı Atağı..

Hocam merhabalar benim note 8 pro cihazımda brick oldu size özelden mesaj atamıyorum iletişime geçerseniz sevinirim
Üst Alt