sansar kullanıcısının son içeriği

1. S

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

İthalatçı firma neydi? Sonuç örneğini paylaşır mısınız? GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

İthalatçı firma neydi? GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Evo ithalat mıydı? Karar sonucunu paylaşabilir misiniz? Teşekkürler GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

İthalatçı Evo muydu? GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

2017 Şubat ayında aldım telefonu ve 2019 Ağustos ayında sol tiroid lobum şişti, 15 Kasım da ameliyat oldum... GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Sonucunu bekliyoruz, bilgi verirseniz sevinirim... GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

Hocam sonuç nedir? GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Yardım Arama ekranı

Yukarda açılan çekmecedeki wifi-mobilveri-uçak modu vs gibi kısayol düğmelerini nasıl iptal edebilirim? GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

Yardım Arama ekranı

Denedim herhangi bir tepki yok... GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Yardım Arama ekranı

Telefon ile konuşurken kulağımıza yaklaştırınca ekran kararmıyor ve yanlışlıkla bi şeyleri açıp kapatıyoruz... Bunun ayarı var mı? Ya da sensör mü bozuk? Teşekkürler GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

Karar örneği varsa atabilir misiniz? GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Soru Rom tavsiye

Kurdum... Bakalım nasıl bir batarya performansı verecek? Dikkat etmem veya yapmam gereken bir şey var mı? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

Mi 5s için var mı? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Rom Masik X ™ 9.4 Lite/10.0 Rom MIUI 11 (27.01.20)

Mi 5s için var mı? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Soru Rom tavsiye

Siz denediniz mi? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt