sami karaca kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Ekran Parlaklığı Kendi Kendine Artıyor

güneş ışığı modu var onu kapatın
  2. S

Çözüldü mi 11 t brick oldu

en son sürümüne geri yükle açılır
  3. S

Diğer Xiaomi vedası

Türkiye ye garantili olarak gelen Xioamilerin öyle aman aman kullanılacak üst segment amiral cihazı yok. Bütün amiral üst modellerin hepsi yurtdışında, onlarada imei direnci koydular ve bu işi ileride daha da sağlama alacaklar. olay bitti xioamide
  4. S

Yardım İmei repair yapılmış Note 10 pro'ya güncelleme yapmak istiyorum

modem bin dosyası ise fastbottan zip dosyası ise twrpden
  5. S

Yardım qualcomm driverını yükleyemiyorum hs-usb aygıt yönetisine gelmiyor

Telefonunuzdan Pc ye bağlantı yapıldığında izin ver uyarısına izin verin. Diag port açma komutunu kullanarak cihazın diag portunu açın. bilgisayarınızın aygıt yöneticisine giderek telefonun portlarının açılıp açılmadığını kontrol edin. diag port sonrası ünlem işaretli aygıtlar çıkıyorsa. Sağ tuş...
  6. S

Yardım İmei repair yapılmış Note 10 pro'ya güncelleme yapmak istiyorum

sıfırlama hard reset işlemi yapmadığın sürece imei uçmaz güncelleme yaptıktan sonra fastboottan sadece note 10 pro için kullanılan modem dosyasını flashlaman yeterlidir. Sıfırlama yaparsan eğer tüm imei işlemlerinin baştan yapılması gerekiyor. Note 10 pro için fastboot rom indirip fastboot...
  7. S

İnceleme Mİ 11 Ultra genel izlenimlerim

Snapdragon 888 işlemcisinin x1 çekirdeğinde sorun olduğu belirtiliyor. Bu yılki Snapdragon’u TSMC değil Samsung üretiyor. Bundan dolayı daha az verimliliğe sahip. Bu yılki 888 her ne kadar Samsung’un 5nm altyapısı ile üretilmiş olsa bile TSMC’nin 7nm altyapısı ile üretilmiş Sd865 daha verimli...
  8. S

Soru Redmi K40 Gaming için ENG ROM mevcut mu?

Bildiğiniz arada ki donanım ve yazılımla ilgili bir fark varmı mesela poco x3 hindistan varyantının bataryası 6.000 lik ve NFC yoktu ama üzerinde karna rom olmasına rağmen her ikisine de güncellemede surya rom yükleniyordu ve her ikisi de mıuı arayüzüne sahip oluyordu. K40 da ki durum ise...
  9. S

Soru Redmi K40 Gaming için ENG ROM mevcut mu?

2 tane K40 ı dün elime alıp incelediğimde cihazlar redminin olmasına rağmen 2 sininde poco yazılımıyla açıldığını farkettim ve bootloaderleri de açıktı diğer açılış videolarına baktığımda mıuı arayüzü vardı. Bildiğiniz poco yazılımı yüklenmiş cihazlara Bu işte bir anormallik var ama anlamadım.
  10. S

İnceleme Mi 10T Pro Alacaklar Aman Dikkat!

Yakınlık sensöründe sorun olduğu ve bu sorunu herkesin yaşadığı bilinen bir gerçek. Donanımsal bir sorun yazılımla çözemediler. Diğer türlü cihaz on numara başka da bir sorunu yoktur.
  11. S

Haber Poco X3 GT dağıtımına başlandı

MediaTek Dimensity 1100 6nm işlemcisi bu cihazda kullanıldı. Oppo, vivo ve realmeninde bu işlemciye ait cihazları yolda
  12. S

Yardım Xiaomi Poco X3 NFC IMEI Atma

Elektronikte kart üzerinde takılmış olan bir parça varsa onu yazılım güncellemesiyle yönlendirebilirsin RSA koruması donanımsal ise bu donanımdan yoksun olan eski model cihazlara yazılım güncellemesiyle hangi yazılımı verecek ki bu donanım devre dışı kalsın. Öyle bir donanım öyle bir parça yok...
  13. S

Sohbet Elveda Xiaomi - Hoş geldin Samsung!

Yazılım konusunda Xioami vasattır. Güncellemeleri ayrı sorun yüklemeleri de ayrı bir sorundur. Samsung ise güncellemelerini muntazam olarak verir ve yazılım konusunda herhangi bir sorunu pek olmaz ama çok da değişikliğe gitmez aynen olduğu gibi verir.
  14. S

Haber Xioami haber

Xioami kendisi imei atılma işlemine son vermiş
Üst Alt