sametoguz kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Garanti dışı kalmadan Endonezya Roma geçilebilir mi?

Kadir hocam selamlar, nasıl yapacağıma dair bir rehber var mıdır forumda? Yoksa paylaşa bilir misiniz rica etsem
  2. S

Yardım Garanti dışı kalmadan Endonezya Roma geçilebilir mi?

Arkadaşlar selamlar, 2 hafta önce mi 13 aldım yasal sitesinden. İçinde tr rom var fakat ben Endonezya Roma alışık olduğum için ona geçmek istiyorum. Garanti dışı kalmadan geçiş mümkün müdür
  3. S

Yardım Mi10T Pro Mikrofon Ses ve Video Sorunu

Arkadaşlar bu sorun bende de var, konuşurken karşı tarafa ses gürültülü gidiyor, yada çok tuhaf sesler çıkarıyor. Telefonun arkasına bir iki defa vurunca düzeliyor. Tamiri için bir yere verdim arkasındaki bir filmi degiştirdiler ve sorun sonra çözüldü. Fakat sonra tekrar başladı anlam veremedim...
  4. S

Çözümü paylaşırmısınız rica etsem
  5. S

Merhaba, bu ayarı nereden kapattınız?
  6. S

Yardım Mi10T pro Mikrofon sorunu

Aynı sorunu bende yaşamaya başladım. Endonezya son sürüm yukledikten sonra. Çözümü bilen var mı çok kötü karşı taraf asla duymuyor sesimi.
  7. S

Soru Miui 13 Endonezya Rom

Wifi den indirdim bende sorunsuz şekilde. 👍
  8. S

Soru Miui 13 Endonezya Rom

Miui Endonezya 13.0.3.0 romu güncelleme olarak geldi fakat bilgi toplanıyor kısmında %0 olarak kalıyor inmiyor. İndirmeyi başarabilen var mı acaba
  9. S

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Çekilmiş olabilir ben yapmıştım ama bazı durumlarda saçmalamalar olmaya başladı. Bir önceki romda asla olmuyordu. O yüzden geri çekilmiş olabilir. İlk başta sorunsuz gibi görünüyordu ama sonradan bir kaç hata gordum takılma vs gibi
  10. S

MIUI 12.5 Mi 10T Pro (Apollo) Endonezya Kararlı Rom V12.5.4.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Bende bir hata görmedim dün yükledim. Gün içinde kullanımda herhangi bir sıkıntı yaşatmadı.
  11. S

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - Endonezya Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.2.0.RJDIDXM İndirme Bağlantıları

Ben çok uzun zamandır kullanıyorum cok güzel bir rom. Sorunsuz hatasız diyebilirim.
  12. S

Soru X3 pro İzmir direnç

Arkadaşlar selamlar, X3 pro için malum direnç işlemini İzmir'de yapacak güvenilir bir yer bilen var mı varsa yazarsa çok sevinirim..
  13. S

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba 11t pro ya IMEI işlemi gerçekleştiriliyor mu ?
Üst Alt