Sametlol21 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi Band 5 Bağlantı Sorunu

Merhaba xiaomi mi band 5 aldım fakat sürekli bağlantısı telefonumdan kopuyor. Ve uyku takibi yapmıyor. zannediyorum ki uyku takibi yapmamasının sebebi bağlantının kopması 2-3 dakikada bir kopup bağlanıyor neden böyle ya da yapabileceğim bir şey var mı ? telefonum : xiaomi a2 lite
  2. S

Yardım Ürün orjinal mi

aldığınız ürünü hepsiburadan aldıysanız faturanız garanti belgesi olarak kullanılıyor. hepsiburadadan aldıysanız garanti belgesi yollamıyorlar.
  3. S

Soru Şarj edilme süresi

Merhaba xiaomi a2 lite kullanmaktayım ve orijinal adaptör ve kablosu ile şarj etmekteyim fakat çok geç sürede şarj ediyor. Yaklaşık 2 saat veya 2.30 saat sürüyor. Adaptör 5V 2A. Yeni bir hızlı şarj adaptörü alsam hızlı şarj eder miyim ? etsem bile batarya zarar görür mü? cevaplarsanız sevinirim.
  4. S

Yardım Güncelleme sonrası donma sorunu

Merhaba yaptığım gözlem sonucu karanlık modda telefon aşırı kasıyor kullanmamanızı öneririm beyazda ise bazen donma olunca telefonu yeniden başlatıyorum ve düzeliyor. 2-3 günde bir yeniden başlatmam gerekiyor. Bir diğer sorun ise aşırı ısınması malumunuz yaz ayındayız ve telefon çok ısınıyor o...
  5. S

Yardım Güncelleme sonrası donma sorunu

Telefonumu android 10 a güncelledikten sonra aşırı donmaya başladı uygulama arası geçiş yapınca bayağı donuyor telefona hard reset attım 1-2 gün normal kaldı fakat sonrasında tekrar kasmaya başladı aynı sorun sizde de var mı ne yapmam lazım ?
  6. S

Yardım A2 Lite Android 10

Bende gözükmüyordu bile en iyisi beklemek sanırım sorun düzelir değil mi
  7. S

Bende zaten cevap veriyordu dediğim gibi reboot yaptıktan sonra tel kapanıp açılıyor fakat halen aynı sorun var ne yapmam lazım siz android driverini guncellediniz mi
  8. S

Aygıt yöneticisinden androidi güncelleme hariç hepsini yaptım cmdyi açıp fastboot yazdım sonra bütün komutları girdim reboot yazdıktan sonra tel kapanıp açılıyor ve yine aynı sonuç oluyor açılmıyor yani
  9. S

Hocam nasıl yaptın ben deyaptım ama olmadı yardımcı olur musun
  10. S

hocam ne yapmam lazım yardım edin lütfen dediğinizi harfiyen yaptım ama olmadı 1583786167 hocam bir de aygıt yöneticisinde android gözükmüyor onu yapmadım ama komutları eksiksiz yazdım
  11. S

hocam ben reboot yaptıktan sonra tel kapanıp açılıyor ama aynı sorun tekrar oluyor
Üst Alt