Sametcanblg kullanıcısının son içeriği

1. Sametcanblg

Yardım Pc yi yükseltmek için ne yapmalı?

Çok saolun hocam, başka konularla ilgili Bi kaç sorum varda sizi forumda özel mesajdan rahatsız edebilirmiyim hocam :)
  2. Sametcanblg

Anladım son kez anakartıma bakabilirmisiniz ben kendi araştırmalarım sonucunda i7 3770 uyumlu görüyorum ama sorun çıkmaması açısından, daha önceden kendim işlemciye termal macun tazelemiştim biliyorum sökmeyi direk tak çalıştır oluyor değil mi bilgisayarcı götürmeme gerek yok diye düşünüyorum?
  3. Sametcanblg

Hocam işlemciyi attığınız site güvenilir midir? Fiyatı uygun geldi teşekkürler araştırma için, ssd olarakda Samsung en iyisi diye biliyorum ama fazla fark yoksa diğer markalarada yönelenebilir neden olmasın. 1616257726 Hocam ben bütün sorunlarımı telefon pc bu forumdan çözüyorum öneri için...
  4. Sametcanblg

Öncelikle Cevap yazıp yardımcı olmaya çalıştığınız için herkese çok teşekkür ederim, evet kendimde biraz Google yaparak araştırdım ve bilgisayarımda ki işlemci intel i3 2100 serisi anakartım max i7 3770 destekliyor fiyatı 1500 tl ama i5 3470 modeli 500 TL ve karşılaştırma sitelerinde i7 ile i5...
  5. Sametcanblg

Anladım hocam, şöyleki çok yüksek bir performans beklentim yok yani bilgisayar programı çalıştırsın topallamasın yeterli benim için şuan öldüm ölecem diyor, bildiğim kadarıyla ssd ler çok hızlandırıyormuş bilgisayarları 0 dan pc mi tavsiye ediyorsunuz yeni anakart+işimi görecek işlemci ve Ram...
  6. Sametcanblg

Merhabalar tekstil işinde kullanılan bir bilgisayarım var (gerber programı kullanılıyor bilen vardır belki) genel kullanımda bir sorun yok daha önceden 1 hafta önce falan Ram aldım 4 GB Ram vardı 4 daha aldım 8 GB oldu ama sorunum şu programda otomatik pastal özelliği var tahminimce bu özelliği...
  7. Sametcanblg

Çözüldü Pc ye uyumlu ram

Hocam önerdiğiniz rami satın aldım bugün taktım sorunsuz çalışıyor görev yöneticisinden baktım arttı Ram miktarı gördü pc Bi sorun yok çok teşekkür ederim yardım için konu kilitlenebilir
  8. Sametcanblg

Çözüldü Pc ye uyumlu ram

Teşekkürler cevaplar için arkadaşımızın önerdiği rami aldım saolun herşry için
  9. Sametcanblg

Çözüldü Pc ye uyumlu ram

Hocam çok teşekkürler yardım için, cahilliğime maruz görün son bir sorum var bendeki mhz değeri 667 gözüküyor önerdiğiniz Ram 1333 mhz benim bildiğim kadarıyla mhzlrrin aynı olması gerek yoksa Çalışmaz doğru mudur? Bir sorun yaşasam ramlar da iade mebcutmudur elektronik ürünleri almıyorlar...
  10. Sametcanblg

Çözüldü Pc ye uyumlu ram

Hocam cevap için teşekkürler everest ultimate programından ss ler attım yeterli bilgi orada yokmudur? Pc sürekli kullanımda içini açma şansım zor, alınca takmak için açıp 5 dk de kapatıcam o şekilde yani ve anlamıyorum kusura bakmayın ama Bi 667 mhz yazıyor Bi 1333 mhz yazıyor programda bakınız...
  11. Sametcanblg

Çözüldü Pc ye uyumlu ram

Arkadaşlar pc ye Ram almam lazım, pc deki ramim ve anakartımı atıcam buraya uyumlu uyumsuz kafam karıştı ne almam gerek anlayan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok teşekkür ederim. Pc de 4 GB kingston Ram var 4 GB daha almak istiyorum ana kartta boşluk mevcut Ram için
  12. Sametcanblg

Soru Mi a2 lite uygulamaların arka planda kapanması

Bundan bende şikayetciyim son zamanlarda çok rahatsız etmeye başladı Android 10 son sürümü kullanıyorum.
  13. Sametcanblg

Yardım redmi note 6 pro imei

dostum tanıdık dedik sıkıntı olmaz dedik sorun çıktı işte şanssızlık arkadaşım alışveriş yaptı sorun çıkmadı bende çıktı ne şanssa bu :) arkasını açıp imei atmak nasıl oluyor telefonun içiylemi oynuyor ayrıntılı bilgilendirirsen sevinirim teşekkürler
  14. Sametcanblg

Yardım redmi note 6 pro imei

arkadaşlar telefoncudan redmi note 6 pro aldım, fatura benzeri birşey almadım o an aklıma gelmedi, 4 5 ay oluyor alalı ve telefonda hat çalışmamaya başldı sanırım imei ile alakalı btkdan sorgularım kayıtsız imei diyor ne yapmam lazım telefoncuya götürdüm senin imeini klonlamışlar diyo neyapacaz...
  15. Sametcanblg

Sohbet Oyun Önerileri

mortal kombat
Üst Alt