Samet Can Erzurum kullanıcısının son içeriği

1. Samet Can Erzurum

Rehber Viper4AndroidFX Kullanımı ve Özel Ses Modları (Viper Codec)

merhabalar hocam verdiğiniz link açılmıyor. yeniden atma şansınız var mıdır? teşekkürler şimdiden
  2. Samet Can Erzurum

Mod Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Dual Speaker Audio Mod v5 [Çift Hoparlör]

Android 13 AOSP rom için kullanabilir miyim? teşekkürler 1670757012 şuan Evolution 7.3'teyim
  3. Samet Can Erzurum

Yardım RN8P bluetooth kulaklık mikrofon sorunu

Aynı sorunu yaşıyorum yardımcı olabilecek var mı?
  4. Samet Can Erzurum

Rom Android 13 AOSP rom kullanan varmı?

Şuan K20 Pro cihazımda Evolution 7.0 Android 13 kullanıyorum. gayet stabil ve sorun görünmüyor şuanlık. 12den direkt güncellememe rağmen hiçbir sıkıntı yok şuanlık tek kötü yanı rom içinde 72hz seçeneği gelmiyor. Sorularınız var ise çekinmeyin lütfen elimden geldiğince yardımcı olmak isterim...
  5. Samet Can Erzurum

Mod [KERNEL] Android 11 - 12 (AOSP OSS Vendor) Soviet Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 20.05.2022

Merhaba pixel experience 12 plus ile çalışıyor 72hz. Çok teşekkürler. Rom önerilerinizi bekliyorum.happy~~happy~~
  6. Samet Can Erzurum

Mod [KERNEL] Android 11 - 12 (AOSP OSS Vendor) Soviet Stabil [K20 Pro | 9T Pro] 20.05.2022

Selam UnlnViTeD 2 sorum olacak sizlere. İlk olarak magisk zorunlu mu zorunlu ise neden ? (kurulumla ilgili birşey göremedim) ikinci sorum günlük kullanım için rom önerir misiniz en az hata ve stabilite ve pil performansı istiyorum pixel , corvus , evulation , nusantara denedim. Öneri ve...
  7. Samet Can Erzurum

Yardım pixel experience pil ve uygulama sorunu.

cr droid neden k20 pro ya destek vermiyor anlamıyorum.
  8. Samet Can Erzurum

Yardım CorvusOS'tan Pixel Experience 12 Plus' a geçmek.

Son bi Sorum olacak Skorpi Bey, Vendor kurmam gerekli mi ?
  9. Samet Can Erzurum

merhaba hiç firmware kurmadım. Dosya linki atabilir misiniz ? bide format data - reboot recovery - 4 wipe - fw kurulum - rom kurulum sıralama üstteki gibidir değil mi ?
  10. Samet Can Erzurum

Selam Geliştirici sadece format data ve rom kurulumu yazmış. Pek doğru gelmedi bana. Kurulum talimatı burada.
  11. Samet Can Erzurum

Soru Fw ile vendor farkı nedir?

merhaba ben corvus os romdan pixel roma geçeceğim vendor silmem ve yüklemem gerekir mi ? corvus kurarken vendor silmemiştim.
  12. Samet Can Erzurum

Merhabalar, Şuan cihazımda Corvus OS 3.2 Android 12 yüklü. Bazı buglardan dolayı corvus'tan pixel experience 12 plus roma geçmek istiyorum. Yapmam gereken | format data - reboot recovery - 4 wipe - rom kurulum | Bu şekilde değil midir ? Lütfen yardımcı olun bazıları vendor yüklüyor ama ben...
  13. Samet Can Erzurum

Yardım Main menüde kaldı telefon açılmıyor.

rica ederim Mi 11 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Samet Can Erzurum

Yardım Mi 9t pro açılışta kaldı boot logosu yardım ..

https://forum.miuiturkiye.net/konu/twrp-ile-sorunsuz-rom-kurma-yontemi-video.76082/
  15. Samet Can Erzurum

Çözüldü Yasal Uyarı Mesajında gelen imei numarası ile telefonun imei numarası farklı

bu operatörden gelen bir mesaj büyük ihtimal ile, kendileri ile iletişime geçmenizi istemişler (532 turkcell diye biliyorum)
Üst Alt