samedl kullanıcısının son içeriği

1. samedl

Yardım android 11 twrp yüklenmiyor

Hocam alakalı alakasız bütün konu linklerini atmışsınız :D aralardan derelerden root işini yapıp twrp yükleyebildim.Sorun twrp de dosyalar şifreli gözüküyor onun içinde sıfırlayın demişsiniz tüm bilgiler gidecek başka çözüm arıyorum
  2. samedl

format data yapmadan çözüm arıyorum hocam telefonu sıfırlamak istemiyorum
  3. samedl

format data yapınca tüm veriler gidecek. Biri sıfırlayınca dosyalar düzelir demiş.Sıfırlamadan yapmanın bir yolu yok mu?
  4. samedl

twrp olmadan rootladım twrpe bu sefer gitmedi ama dosyalar hala karma karışık isimli gözüküyor bunu nasıl çözebilirim
  5. samedl

sideload olarak baktımda basit bir anlatım var mı forumda karışık geldi biraz
  6. samedl

Arkadaşlar andorid 11 miui 12.5.1 güncelledim twrp yi yüklüyorum açılıyor değişik dosyalar gözüküyor sonra telefonu kapatıp açıyorum uçuyor twrp. Acaba android 11 ile mi uyumlu hangi twrp yüklemem lazım bendeki 3.3.1 sürümü
  7. samedl

Soru silinsin

silinsin
  8. samedl

Yardım Turk telekomda volte nasıl açılır?

hepsi denedim maalesef açılmadı. Volte temel hazırlığı yapıldı kısmı açık yaparsam telefon 3g de kalıyor 1612009332 Hocam benim imei zaten 4g destekli onay mesajı geldi
  9. samedl

Yardım Turk telekomda volte nasıl açılır?

Hattım şunda turk telekom ama ne yaptıysam volteyi açamadım. Cihazım yurt dışı daha önce vodafone kullanıyordum volte vowifi açıktı. Nasıl açabilirim sim kartın voltesini başka cihazda aktif ettim
  10. samedl

Soru Turk telekom volte açık olarak kullanan var mı

Seninde bi anlatasın varmış :) Vodafone da açtım zaten geçiş işlemlerini başlatıyorum teşekkürler
  11. samedl

Soru Turk telekom volte açık olarak kullanan var mı

Mi9t pro kullanıyorum imei repair işlemli Vodafone volte herhangi bir sorun yok turk telekoma geçiş yapmak istiyorum ama volte çalışır mı emin olmak istedim Faturalıya geçicem
  12. samedl

Volteyi açıpda vowifi açamayan arkadaşlar baksın

Bende turknet kullanıyorum 70-80 mbps hız alıyorum tesadüf mü yoksa turknetin bir sınırlaması mı var?
  13. samedl

hocam vowifi bazen gidiyor geri geliyor internetde iyi kafasında göre takılıyor tam arama yaparken geri geliyor :) bazende saatlerce duruyor sizde durum nasıl
  14. samedl

evet turkeyide denedim oldu :) konuda netherlan yazıyor bi onda çalışmıyor vowifi
  15. samedl

Forumda volte nasıl açılacak diye çok güzel bir konu dediklerini aynen yaptım netherlan dosyasını seçince volte açıldı ama vowifi açılmamıştı şimdi aşağıdakini seçince volte ve vowifi açıldı şuanlık bir sıkıntı Volte açıp vowifi açamayan bir denesin...
Üst Alt