samederdeger kullanıcısının son içeriği

1. S

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

tamamdır teşekkür ederim yanlış yaptığım birçok şey varmış şuan sorunsuz kuruluyor
  2. S

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

yazan şeyleri yapıyorum ama tekrar bakayım bayadır uğraşıyorum
  3. S

android 10 kuracağım ama kuramıyorum bu çin romunu kurduktan sonra twrp flashlıyorum açılmıyor ne yapmam gerekli acaba twrp için kullanılıyor tool
  4. S

reiwa toolun şifresini bulamadım acil telefona ihtiyacım var dm den atabilirmisiniz lütfen
  5. S

Rehber Konu silinebilir.yenisi eklenecek

Konu silinebilir.yenisi eklenecek
  6. S

Mod Konu silinebilir.

Hangi rom üzerine kurdunuz. Amacım insanlara yardımcı olmaktı. Zaten burada yapılan işlem riskleri kullanıcılara aittir.
  7. S

Mod Konu silinebilir.

Zipi kurun, sonra apkyi silin yenisini kurun, eski magisk kurulu olanlar için geçerli bu. Magisk yoksa direkt apkyi kurmanıza gerek yok
  8. S

Mod Konu silinebilir.

Paylaşımı açmayı unutmuşum, tekrar dener misin?
  9. S

Mod Konu silinebilir.

Kaynak çin telegram grubu. Bootloopda kalmıyor, ss paylaştım zaten, şuan kullanmaktayım.
  10. S

Mod Konu silinebilir.

Yardımcı olmak gereksizmiş. Konu silinebilir.
  11. S

hocam yalnız olması gereken bu değil mi zaten ? çentiğin olduğu yerdeki ekranı göremezsiniz diğer türlü ,ya adam çıkarsa oradan :D
Üst Alt