samed2606 kullanıcısının son içeriği

1. samed2606

Soru TWRP yüklerken aldığım hata

USB Hata ayıklama ve Geliştirici seçenekler açık cihazım Redmi Note 8 2021 versiyon ve driver kaynak bulamadım yardımcı olabilir misin? 1632600823 betlisli, driver problemini çözüm ama cihazım a/b bölümlü olduğu CMD ekranına ne yazmam gerektiğini bilmiyorum yardım edebilir misin?
  2. samed2606

Soru TWRP yüklerken aldığım hata

Merhaba telefonun bootloader kilidi açık driverler yüklü komutları alıyor telefon ama twrp yüklemek için verdiğim komutta böyle bir hata alıyorum sebebi nedir?
  3. samed2606

Soru Redmi Note 8 (2021) Bootloader

Her adımı doğru bir şekilde uyguladım ancak Mi Unlock telefonumu görmüyor aramadığım driver kalmadı eksik bir sürücü var diye tahmin ediyorum forumda driverlara ulaşabileceğim konu var mı acaba?
  4. samed2606

Soru Redmi Note 8 (2021) Bootloader

Redmi Note 8(2021) bootloader kilidini nasıl açabilirim MTK işlemcili bir telefon olduğu için detaylı bilgi sahibi değilim.
  5. samed2606

Recovery Redmi Note 8 - Root ve Recovery Kurulumları (Twrp- Orange Fox vb.)

Redmi Note 8 (2021) model telefona yükleyebilir miyim?
  6. samed2606

Soru Realme 5İ TWRP

Merhabalar Realme 5İ için TWRP yükleme aracı ne zaman çıkar ?
  7. samed2606

Yardım Mİ 8 Şebeke Sorunu

Bende vodafone kullanıcısıyım ve mi 8 lite kullanıyorum bazen sms alamıyorum bazen arayanlar bana ulaşamıyor cidden çok can sıkıcı bir durum custom rom yüklesek geçer mi acaba?
  8. samed2606

Rehber Mi 8 Lite Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

pin kodu koydum yine de kabul etmedi şifresiz yaptım telefonu yine şifre sordu halledemedim bir türlü.
  9. samed2606

Rehber Xiaomi Mi 8 Lite Twrp 3.2.3-0212 Otomatik Yükleme Aracı

Usta Android 9 beta sürümü kullananlar için twrp var mı bu twrp şifre istiyor format data yaptım yine sordu.
  10. samed2606

Rehber Mi 8 Lite Magisk ile Root (Bootlop Sorunsuz)

Mi 8 lite beta sürüm kullanıyorum cihazım android 9 kullanıyorum twrp ekranında şifre istiyor ne şifresi olduğunu çözemedim yardımcı olabilir misiniz?
Üst Alt