Samed03 kullanıcısının son içeriği

1. Samed03

Rehber Kilit Ekranı Sol Bölüm Uygulamalarını Değiştirme

Hocam mesela whatsapp'ı com.whatsapp ile ekledik. Sonra telefondan whatsapp uygulaması sildik. Keyguard hata mı verir yoksa listeden whatsapp seçilene kadar çalışmaya devam eder mi? Şimdi mazallah koyduğum uygulamayı yanlışlıkla silerim felan telefon kilitli kalmasın? Gerçi twrpden apk'yı...
  2. Samed03

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Hocam 5x için kırılmaz cam ve akıllı kılıf satıyor musun? Kutudan bir ekran koruyucu çıktı. Aldığım yer nano kırılmaz cam diyor ama bana normal şeffaf ekran koruyucu gibi geliyor. MI 5X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Samed03

Rehber Batch APK Tool V.3.7.3 ve Kullanımı [HG Anlatım]

Evet haklısınız. 89 ile "Apk Elde yap" seçeneğini "Hayır" yaptım ve sorun ortadan kalktı. Şimdi değişiklik yapabiliyorum.
  4. Samed03

_framework klasörü: _INPUT_APK klasörü: BatchApkTool Ayarları: Decompile sonucu: Recompile sonucu: Decompile Kayıtları: -------------------------------------------------- Batch ApkTool : 3.6.8 APKTOOL : apktool_2.3.1.jar Uzman modu...
  5. Samed03

Hortlatmış gibi olmak istemem ama bir nokta da yardıma ihtiyacım var. Outputta ki dosyayı geri telefona nasıl yükleyeceğim? adb push ile denedim fakat sadece okunabilir dosya diyor. (Tam olarak: failed to copy 'MiuiSystemUI.apk' to 'system/app/miuisystem//MiuiSystemUI.apk': couldn't create file...
Üst Alt