Samcomtr kullanıcısının son içeriği

1. S

HyperOS Redmi Note 11 Pro 4G (viva) – Global Kararlı OS1.0.2.0.TGDMIXM

İyide ben güncelleme yapmak istiyorum kamerada uzağı bulanık çekiyor miui 13 yüklü yani dirençli olup olmadığını anlamanın yolu yok mu
  2. S

Ben sıfır alıp yaptırmadım kardeşim nerden bileyim kim nasıl attı imei atıldı dedi aldığım kişi ama hangi yöntemle olduğunu anlamaya çalışıyorum çünkü dirençsizde atılıyormuş ve güncelleyince sıfırlayınca gidiyormuş anlatabildim mi
  3. S

Çekirdek sürümünden test menüsünde hw felan yazmıyor nasıl anlıycam 1713359651 Bu şekil çıkıyor yapılmış mı
  4. S

Miui 13 yüklü çift imei atılmış ayarlardan cihaz güncellemelerinden güncelleme yapsam gider mi imeiler
  5. S

Recovery Redmi Note 9S (Curtana)- OrangeFox 11.1.4 Tek Tuş Yükleme Aracı

https://orangefox.download/release/6327989a3c05f43c193c0acb orangefox recovery r11.1.3 v1 olanı yükleyin curtana için tavsiyemdir. ben avrupa romundaydım durum böyleyken global 13.0.2 sürümü dediğim recovery ile sorunsuz kurdum peşindende magisk 25.2 apk şeklinde yükledim recoveryden sorunsuz...
  6. S

kurdum tek tuşla orangefox recovery ama dahili hafıza çoklu karakterle dolu bi sürü dosyalar çıktığından format data yaptım telefon açılmıyor mi logosunda kalıyor otg ile magisk 25.2 yüklemiştim
  7. S

Zaten genelde o şekil yapılıyor yeni rom için temiz kurulum format data yapıp 4 wipe yaptığımız için dahili hafızada silineceğinden sdcard yada otg usb şart tabi. Ben rom yüklemek için değil magisk modülleri yüklemek için sormuştum
  8. S

Deneyen var mı ? Miui 13 android 12 sürümlü olarak telefonu sıfırlamak istemiyorum şifreleme oluyor mu ?
  9. S

Şifreleme oluyor mu yani kurduğumda format data yapmak zorundamıyız yoksa sadece magisk 25.2 flaşlasak yeterli mi ?
  10. S

Yardım Redmi 5 plus orangefox recovery ve custom rom sorunu

Redmi 5 plus vince orangefox recovery sadece r10 sürümünde dokunmatik çalışıyor diğerlerinde çalışmıyor miui 12.5 eu rom ve miuitr 13 rom yükledim ve miui tabanlı olmayan pixel rom da yükledim ama dokunmatik çalışmıyor yada sonradan çalışıyor ama yeniden başlatınca yine aynı dokunmatik...
  11. S

Yardım Redmi note 7 telefon görüşmesi ahizeden konuşurken normal hoparlör açınca ses gitmiyor

telefon görüşmesinde hoparlöre alınca Üst mikrofona üfleyince karşı taraf üfleme sesini duyuyor ama normal konuşmamı duymuyor. Video çekerken sıkıntı yok. WhatsApp görüntülü konuşmada sesim gitmiyor(mikrofon izni açık) çözüm yada önerileriniz nelerdir?
  12. S

MIUI 12.5 Redmi Note 7 - Global Stabil MİUİ V12.5.3.0 QFGMIXM - İndirme Bağlantıları

Redmi note 7 abhix rog edition 12.5.5 sürümü kurulu telefonumdan orangefox recovery ile global roma nasıl dönerim Twrp-wipe-format data-yes-reboot recovery-wipe- dalvik cache system data -Sonrada instaldan rom flaşlayım wipe yaparken vendor seçmelimiyim
  13. S

Yardım Redmi note 9 pro mikrofon sorunu.

Çok geçmiş aradan ama çözüm bulan var mı bu olaya
  14. S

Sohbet Yurtdışı Redmi NOTE 10 Plaka İşlemi Hakkında!

Ustam bide yazsan seni bekler olduk nerdesin cihazı açmadan yapıyorum dedin kayboldun ortadan yardımcı olursan seviniriz
Üst Alt