sallapaca kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi8 Fastboot'da kaldı

Sistem uygulaması güncelledim böyle oldu. Veri kaybı yaşamadan bir çözümü var mı ? Yoksa tek çare rom atmak mı hocam.
  2. S

Yardım Mi8 Fastboot'da kaldı

Merhabalar eu rom 12.5 android 10 yüklü telefonum fastboot modunda kaldı. Sürekli yeniden başlatarak bu moda geçiyor. Twrp ekranına girebiliyorum, çözüm olarak ne yapabilirim. Şimdiden teşekkürler.
  3. S

Yardım Mi fitness adım ve uyku zamanıni tutmuyor

Sorunu çözebildiniz mi?
  4. S

MIUI 11 Mi 8 - Global Kararlı Rom V11.0.5.0 İndirme Bağlantıları

Bende de aynı sorun vardı. Firefox ile çözdüm bende sorunu. Oneplus 7 pro kullanan bir arkadaşımda da Chrome aynı sorunları veriyor, Android sürümü veya Chrome da uzun zamandır çözülmeyen bir sıkıntı var.
  5. S

Yardım Mi 8 sürüm sorunu

8 ay garantili var bende de takas veya satmayı düşünüyorum ondan sordum teşekkür ederim hocam.
  6. S

Yardım Mi 8 sürüm sorunu

Cihazı ne kadara aldınız hocam?
  7. S

Yardım Oyun oynamadan alınan ekran süresi

Çift hat kullanıyorsunuz ve ikiside çekmiyor hocam buda büyük etken
  8. S

Yardım Vodafone vowifi

Yanlış bilmiyorsam her wifi da çalışmıyor hocam, açması kolay zaten kodla açılıyordu da her wi-fi da çalışmıyor.
  9. S

Çözüldü Uygulamala durdurma hatasi

Özeti görüntüle der misiniz.
  10. S

MIUI 11 Mi 8 Global Kararlı Android 10 V11.0.1.0 QEAMIXM İndirme Bağlantıları

Otadan güncelleme almadınız mı hocam? Beta hesap istiyor böyle.
  11. S

Rom Mi8 Resmi Global Kararlı Rom İndirme Bağlantıları

Verdiğiniz Linkin hangi rom olduğunu biliyor musunuz?
  12. S

Soru Nillkin 3D CP+ max ekran koruyucu nereden bulabilirim?

Eyvallah, sağolun hocam.
  13. S

Fiber nano diye mi geçiyor hocam dediğiniz ? Telefon kabı ile sıkıntı yaratıyor mu?
  14. S

Ben yanlış hatırlamıyorsam bunu kullanıyorum kenarlardan 1-2 mm boşluk bırakıyor, benim için sıkıntı değildi lakin öyle bir düştü ki telefon, tam oradan çizildi ekranım
  15. S

Bu koruyucuyu zamanında baya aramıştım AliExpress dışında bulamadım 60-70 civarıydı beklemek istemedim başka bir şey aldım taktım geçtim ama aklım hâlâ onda
Üst Alt