salihcnplt kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım China romdan global roma geçiş

Bnde ayni rom kullaniyorum bl kilit actim bi kac defa rom yukledim ama hep hata verdi Global rom nasil yuklerim izlediiniz yollar nelerdir 1543477797 Veya rom hangi siteden indirip ve hangi program ile kurmam gerekiyor
  2. S

Rom Mi 8 Global

Detayli bir sekilde anlatabilirmisiniz izlediginiz yollari ben bl kilit actim bi kac cesit yuklemeye calistim ama olmadi sikildim eu rom ile kullanmaya dewam bi turlu turkce dil icerrm rom bulamadim
  3. S

Çözüldü xioami cakma imei atilir mi

peki ilerde atilir mi
  4. S

bilmiyorum bende merak ettim
  5. S

yutdisindan gelen xioami mi 8 imei atilirmi pasaporr kayit ettirmeden imei atmak olur mu
  6. S

Sohbet Mi 8 Güncelleme 10.0.3.0 OEAMIFH

bende cin rom ile aldim once 10.0.2.0 guncellemesi geldi simdi ise 100.8.0 guncellemesi geldi bir turlu saglam bilgi alipta turkce dil yuklemeyedim siz nasil yuklediniz
  7. S

Soru Miui 10.0.2 China Rom Stable (Xiaomi mi6 HK)

bende ayni sorunlar vardi uygulamayi acmassan gelen bildirimlee gorunmuyordu whatsap duzeldi msj geldigi zaman anlik ileti aliyorum ama BIP hala ayni sorun devam ediyor umarim biran once duzeltilir tabi tlf turkce moda cevirirsek daha guzel olur
  8. S

Yardım Uygulamaları İngilizceden Türkçeye Çevirebilirmiyiz

te lefon xioami mi8 ayarlarda turkce dil secenegi yok rom yuklemem gerekiyor ben telwfone indirdigim whatsap gibi uygulamalari turkceye cevire bilirmiyim oyle bir program var mi 1539939252 ewet
  9. S

Yardım Uygulamaları İngilizceden Türkçeye Çevirebilirmiyiz

telefonun dili ingilizce indirdigim programlarin dilini turkce yapacak bir programm var mi arkadaslar
Üst Alt