Sakir Ucar kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Redmi Note 9 Pro Wifi Sorunu

Sadece note 9 pro larda değil diğer modellerde de aynı evde aynı model iki veya daha fazla cihaza aynı yerden imei değişikliği yapmışsanız wifi sıkıntısı yaşarsınız. Çünkü imei değişikliği yapan kişiler genelde aynı QCN dosyasını kullanıyorlar buda bazı sıkıntıları beraberinde getiriyor.
  2. S

Yardım Note 9 Pro Aldık Ve Wifi bağlanmıyor

Sadece note 9 pro larda değil diğer modellerde de aynı evde aynı model iki veya daha fazla cihaza aynı yerden imei değişikliği yapmışsanız wifi sıkıntısı yaşarsınız. Çünkü imei değişikliği yapan kişiler genelde aynı QCN dosyasını kullanıyorlar buda bazı sıkıntıları beraberinde getiriyor.
  3. S

Çözüldü Note 9 Pro 4.5G Çalışmıyor.

Sağolun bende bu sorunun cevabını arıyordum
  4. S

Rehber Redmi Note 9s - Magisk ile Root

Merhaba benim model de `joyeuse. Panelin tianma olup olmadığına nereden bakacam. Teşekkürler.
  5. S

Soru Redmi Note 9 Pro Twrp ile ilgili

Ben verilen linkteki tüm dosyarı twrp de dahil indirdim ama denemedim.denemeye çekiniyorum.
  6. S

Soru Redmi Note 9 Pro Twrp ile ilgili

Merhaba verilen link ile denedin mi kardeşim bi sıkıntı çıkıyor mu? Telefonu brick etmeyeyim diye söylüyorum.
  7. S

Yardım Mi 8 anakart lazim

Bana sadece anakart lazım. Senin telefon 6-128 mi?
  8. S

çok pahalıya vermişler ya. çıkma mı sıfır mı?
  9. S

banada anakart lazım kardeşim bulabildiniz mi?bulabildiyseniz nereden alabilirim.
  10. S

Yardım Redmi note 7 ekran kızarması

merhabalar bu videoyu tam ekran modunda ve yüksek parlaklıkta telefonu sarja takarak hiç dokunmadan 2 saat bekledin bakın bir değişme olacakmı ( telefonu uçak moduna almayı unutmayın)
  11. S

Rehber Redmi Note 7 - Magisk ile Root

Ben miui 11 attım daha önce. Gereksiz programları kaldırmak için ama birkaç programı kaldırdıktan sonra hata vermeye başladı. magisk in eski sürünlerini yükledim daha sonra hata vermiyor şimdi. Eski sürümü yüklersenizde güncelleme yapmayın hata alırsınız.
  12. S

MIUI 11 Redmi Note 7 MIUI 11 Global Kararlı 11.0.3.0 PFGMIXM indirme bağlantıları

Onu bildirim ayarlarından ayarlaman lazım O şekildede olmazsa uygulamaları yönetten uygulamayı bulup bildirim ayarlarınındeğiştirmen lazım.
  13. S

mi 4c miui 10

Miui 6.1.7 rom u yükledikten sonra twrp i yükleyin. Twrp modunda telefonu açtıktan sonra herhangi bir miui eu romu yükleyin. Yükleme bittikten sonra telefonu yeniden başlatmadan önce Magisk-v16.4.zip (google de ararsanız bulabilirsiniz) dosyasını yükleyin daha sonra yeniden başlatın telefonunuz...
Üst Alt