sahnet52 kullanıcısının son içeriği

1. S

Haber MIUI 11 Yeni Simgeler, Ultra Güç Tasarruf Modu, Yeni Optimizasyonlar ve Daha Fazlası ile Gelecek !

Mi 6, mi note 2, mi note 3 alacağına göre mi 8 lite neden almasın
  2. S

Yardım SD card

Kardeş bence bir tane flash bellek alın otg kablo ile flash belleğe aktarın resimlerinizi bende de mi note 3 var ben bu şekil yapıyorum
  3. S

Yardım Wifi bağlanamama sorunu..

Selamün aleyküm bu sorun zannedersem bütün xiaomi telefonlarda var gibi bende mi note 3 var aynı sorun bende de var. Durup dururken wifi bağlantısı kopuyor bazen internet yok diyor, bazen bağlı olduğumuz ağa giriş yaptığımızda ağda oturum açın diyor, bazende wifiye bağlanmakta güçlük çekiyor...
  4. S

Yardım mi a2 ekrana neler oluyor?

Telefonu kapatın ses açma ve açma kapama tuşuna basılı tutun recovery moddan wipe cache factory reset yapın yani fabrika ayarlarına döndürün düzelmezse büyük bir ihtimalle teknik servise gitmesi gerekir
  5. S

Yardım note 6 pro açılmıyor

Kardeş telefonun sadece botloader kilidini kapatmışsın fastboot mod açılıyormu
  6. S

İnceleme MIUI 10 - 9.2.15 Global Beta Güncelleme Değişiklikleri (Yayınlandı - Linkler Eklendi)

Onu indirene kadar global beta romlarda tema uygulaması yokmu black veya dark tema indirin ayarlar menüsü istediğiniz gibi olsun
  7. S

Soru Face unclock support

Bölgeyi azarbeycan yap geliyormu bir bak
  8. S

Yardım 9.2.15 güncelleme

Bu olayı bilmiyordum paylaşımınız için teşekkürler
  9. S

Yardım Telefonun şarj süresi çok uzadı ve hiçbir bilgisayar okumuyor telefonu

Usb hata ayıklamayı açtınmı geliştirici seçeneklerinden
  10. S

Soru Mi Note 3 Global Eu Rom v10 Android v8 - Root Hakkında

Ben zaten stock romdan bahsediyorum arkadaşım eu
  11. S

Soru Mi Note 3 Global Eu Rom v10 Android v8 - Root Hakkında

Yeni bir güncelleme gelince eski twrp neden kayboluyor yerine stock recovery geliyor bir bilen varmı arkadaşlar
  12. S

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Onunda çözümü var zannedersem sizin telefon yüzdelik olarak ayarlanmış onu grafiksel yaparsanız daha net görürsünüz
  13. S

Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Pil yüzdeside sizin bataryanın içindemi
  14. S

Yardım Mi10.2.3 mi note 3 ve güncelleme sonrası magisk hatası

Eskiden samsung galaxy note 3 için yükleme yapıyordum romun içinde no root veya başka bir şey yazıyordu şimdiki stabil romlardada o varmı bilmiyorum bir bilgisayarda romun içine girip bakmak lazım varsa o satırın silinmesi lazım diye biliyorum
  15. S

Global romlarla uyumlumudur miui 10 ve android 8.1 stabil romlar için herhangi bir sorun oluyormu 1548028423 Teşekkürler hocam yarın deneyecem bunun isminide twrp veya recovery olarak değiştiriyozmu sonuna .img yazmamız lazımmı
Üst Alt