sahin5289 kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi Arama Uygulaması

Doğrudur kullanamıyorsunuz.
  2. S

Yardım Mi Arama Uygulaması

Miui 14 yükleyince kendiliğinden gelmiyor Endonezya veya eu rom yüklemeniz lazım yada telefonu rootlamaniz gerek başka yolu yok maalesef
  3. S

Soru EEA rom mu Endonezya rom mu daha hızlı

Hepsini test ettim açıkçası ben hiçbirinde bir fark göremedim Endonezya rom da mi arama ve mesajlaşma uygulamaları var tek fark o diğer bütün herseyi aynı karar sizin
  4. S

Soru Bootloader açmak garantiyi bozmaya değer mi?

Poco X3 NFC cihazımda problem yaşamadım 3 defa garantiye gönderdim kilidi kapatıp bir sıkıntı çıkmadı
  5. S

Soru MIUI 14'e geçilir mi?

Temiz kurulum yaptım hiç bir problem yok yavaşlama donma vs. MIUI 13 den daha iyi diyebilirim.
  6. S

Soru MIUI 14'e geçilir mi?

Aynı cihaz var bende görsel olarak çok bi fark yok ama ben memnunum
  7. S

Yardım Mui güncelleme düşürme

Bizzat denedim kardeşim alt sürümde yükledim üst sürümde yükledim MIUI 14 dışında burin sürümlerde hepsini yükledim alt sürü.den üst sürüme üst sürümden alt sürüme global Endonezya Era gecisleri hepaini yükledim
  8. S

Yardım Mui güncelleme düşürme

Bu yöntemle değiştirebilirsiniz ancak MIUI 14 yüklüyse çalışmıyor MIUI 13 ve altı sürümlerde işe yarıyor
  9. S

Yardım Miui 14 sorunları

Büyük güncellemelerden sonra sıfırlama tavsiye edilir yapmadiysaniz bi sıfırlayın düzelecektir.
  10. S

Yardım Stock Rom Yükleme Hk.

Poco x3 NFC cihazim var miui 13 de miui 14 de ikisinde aşağıdaki yöntemi kullanarak rom degisikligi yaptım hiçbir sorun yaşamadım ne garantide nede yazılım olarak.
  11. S

Soru Poco X3 NFC için en iyi sürüm?

14.0.1 tr kullaniyorum akıcı ve şarj gayet iyi
  12. S

Yardım poco x3 nfc endonezya

Bende de aynı cihaz var defalarca bu yöntemle stock romlar arası geçiş yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım bende tr rom var her defasında yine tr Romuna döndüm çünkü diğer romlarin hiçbir farkı yok performans olarak yanlizca bı kaç uygulama farklı kişiler arama falan
  13. S

Yardım Xiaomi 13 Pro Eu rom

Hybrid yazanlar hem fastboot he.de twrp ile yüklenebiliyor.
  14. S

Rom Resmi faturalı telefona Endonezya rom yükleme

Evet mi flash ile yükleniyor bl kilit açıp öyle yüklemeniz lazım. Arkadaşın aldığı hatanın birçok nedeni olabilir yanlış rom dosyası vs.
  15. S

Rom Resmi faturalı telefona Endonezya rom yükleme

Endonezya romda MIUI kendi arama ve mesaj uygulaması var onun haricinde tr rom la aynı karar sizin
Üst Alt