şahin kullanıcısının son içeriği

1. Ş

Satış Tamir, yedek parça, servis, NANO KAPLAMA, Cam değişimi

Yardımcı olabilirsiniz memnun olurum hayırlı işler bol kazançlar
  2. Ş

Satış Tamir, yedek parça, servis, NANO KAPLAMA, Cam değişimi

Hocam mi note pro kullanıyorum kendiliğinden cihaz reset atıyor arada sırada sıkıntı ne olabilir yazılımsal mi donanımsal mi ve donanımsal ise nedir nasıl yapabiliriz
  3. Ş

mı note pro kendiliğinden reset atma

Hocam telefonu sifirladim temiz bir kurulum yaptım tekrardan xiaomi.eu romu kurdum bir sure iyiydi ama 6-7 gün sonra ilk reseti attı daha sonra yavaş yavaş siklasmaya başladı ilk imei atarken yapamamış daha sonra başka bir arkadaşa yaptırmıştık o arkadaşın fark edemediği bir hata oluşmuş...
  4. Ş

Uzaktan yardımcı olacak veya cihazı kendisine göndererek yardımcı olabilecek bi arkadaş bi uzman yok mu
  5. Ş

Uzaktan yardımcı olacak veya cihazı kendisine göndererek yardımcı olabilecek bi arkadaş bi uzman yok mu?
  6. Ş

Birkaç ay öncede benzer sıkıntı oldu aynı konunun devamına yazdım ama şuan durum biraz daha kötü cihazı kullanmak istiyorum yazılımsal olarak çözüm bulabiliriz inşaallah.
  7. Ş

Merhabalar. Mı note pro cihazim ansızın dönüp kendiliğinden reset atıyor. Biraz daha ısınmaya başladı ve ram kullanma seviyesi artı. Acil yardım edebilecek var mı arkadaşlar. Teşekkürler
  8. Ş

Satış Mi note pro 64 gb satılık

Cihazın kutusu ve herşeyi hazır temiz bir cihazdır sıkıntısı bulunmamaktadır fiyat üzerinde de ısrarcı değilim pazarlık vardır yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim
  9. Ş

Mi note pro ve herşeyi hazır temiz bir cihaz dediğim gibi sahibinden ve birkaç yerden araştırıp yazdım...
  10. Ş

Hocam haklı olabilirsiniz ben sahibinden ve birkaç kişinin sattığı fiyatı baz alarak bu fiyatı yazdım daha uygun bi fiyat olabilir tabiki birde cihaz 64 gb ve Gold 1300 lu fiyatlar edebilir diye dusunuyorum nedir makul fiyatı kolay gelsin
  11. Ş

4 aydır kullanıyorum mi 5 almak istediğim için satıyorum 1360 lira meraklı arkadaşlara duyurulur herkese kolay gelsin.
  12. Ş

Satış silinebilir

Takas dusunur musunuz?
  13. Ş

Hocam arkadaşla temiz bir kurulum yaptık ve xiaomi.eu dan güncel stabil romu kurduk cihaz daha iyi gibi test edecek çok vaktim olmadı ilerleyen günlere bakacaz artık herkeze kolay gelsin teşekkürler.
  14. Ş

Ben akşam deneyim bi hocam beceremezsem tekrardan dönüş yaparım teşekkürler kolay gelsin
Üst Alt