sadik.efe kullanıcısının son içeriği

1. S

Yardım Mi Note 3 Android 9

Eyvallah Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. S

Yardım Mi Note 3 Android 9

Merhaba Mi not 3 için Android 9 eu rom geldi mi acaba Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Rehber MI Note 3 Twrp Recovery + Xiaomi.eu Rom Kurulumu

Cihaz kararlı ise yüklenemiyor diye biliyorum ben Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Yardım Mi note 3 global beta

Ben denetim yaptım şuan bende mi not 3 MIUI 10 yüklü Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Çin'den Telefon tablet ve Benzeri Getireceğim. Sizce Ne getireyim?

Lanet olsun şu düzeltmeye MIUI 10 diye yazacaktım öyle olmuş ama çok sükür halletti. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Yardım Google Play Hizmetleri Durduruldu Hatası

Cihaz MIUI 10 yaptıktan sonra bu hatayı verdi ve Türkçeye çeviremiyorum acil yardım eder misiniz Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
  7. S

Bu hatayı neden yapar Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. S

Peki dosyayı telefona mı atıyoruz bundan sonrasını nasıl yapıyoruz yani twrp ye girdikten sonra Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. S

Bu işlemleri yaptıktan sonra güç + ses açma tuşuna basıyoruz direk twrp mi geliyor Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. S

Bu işlemi yapmadan önce anlatımdakileri yapmamaız gerekiyor değilmi Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. S

Her ona dikkat etmedim bakacaz son soru peki twrp ile yüklemeyi anlatmışlar sağolsunlar twrp dosyanın falan indiriyoruz ya sonra konut listesine falan giriyoruz programdan peki bunları yaptıktan sonra twrp kısayol olarak telefona geliyor mu Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Acaba kilitlemiş olabilir miyim Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Yanlış anlamayın detayı çok bilmiyorum nasıl kilitleniyor. Bana dün akşam mi hesabı sordu ben girdim de Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Peki ben dün boot kilit açtım o bir süre sonra kapanıyor mu yoksa sürekli açık mı kalıyor Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Ekran görüntüsü bu şekildedir Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt