SademAnkara kullanıcısının son içeriği

1. S

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba Redmi Note8 Pro telefonuma V12.5.8.0.MIXM güncellemesi geldi. Daha önceki bir kaç güncelleme de OTA rom dosyası için ayrı bir link vardı. Fakat şimdi güncelleme dosyasını indirmek istediğimde https://c.mi.com//miuidownload/detail?device=1900375 adresinde 2.2 GB lık bir güncelleme dosyası...
  2. S

MIUI 12.5 Redmi Note 8 Pro (Begonia) - Global Kararlı Rom V12.5.3.0.RGGMIXM İndirme Bağlantıları

Merhaba, Biraz önce redmi note 8 pro telefonuma 12.5.5.5.0 güncellemesi geldi. Activity Launcher uygulaması ile yüklemek için hangi dosyayı indiriyorduk. OTA mı yoksa Recovery mi ? Bir de öğrenmek için soruyorum. OTA ile RECOVERY kullanımı arasındaki fark nedir ?
  3. S

Yardım Updater a girilmiyor

Bende de aynı sorun vardı. Bu işten hiç anlamama rağmen yukarıdaki şekilde biraz önce güncellemeyi yaptım.
  4. S

İlk mesajdaki Ota Rom indirme bağlantısı ndaki dosyayı indirdim ve güncellemeyi yükledim. Herkese teşekkür ederim. Konu ile ilgisi pek yok ama telefonda güncelleme dosyasını ararken sağa sola tıklarken Telefon Hakkında/Andoid Sürümü bölümüne tıklarken saat şeklinde bir ekran Telefon...
  5. S

Dediğiniz dosyayı yükledim. 3 noktaya tıklayarak yükleme ekranını da açtım. Şimdi c.mi.com adresinden 2.23 GB büyüklüğündeki V12.5.3.0.RGGMIXM (MIUI12) dosyasını yükleyip manuel güncelleyeceğim sanırım. Umarım doğru yapıyorumdur.
  6. S

Hocam bu Activity launher i nereden indiriyoruz ? İşin aslı ben bu işlerden pek anlamam. Yalnış bir dosyada indirmek istemem. Link vs verirmisiniz ?
  7. S

Bu sorunun aynısını bende de var. Bildirim olarak güncelleme geliyor fakat tıklayınca işlem yapmıyor. MIUI Sürümü yazan yer pasif olduğu için tıklayınca girmiyor. Bu işlerden de pek anlamam. Bana bunun nasıl yapılacağını biri anlatabilir mi ? Daha önce güncelleme gelince tıklıyorduk kendi...
Üst Alt