sadece kullanıcısının son içeriği

1. S

Soru Huawei Watch Gt3 Mi 9T uyumluluğu?

Merhaba arkadaşlar yakın zamanda watch gt3 almayı planlıyorum fakat bu saat mi 9t ile iletişimi nasıldır? Kullanan var mı bilmiyorum ama varsa eğer bilgi verirse sevinirim ona göre ya alacağım yada vazgeçeceğim. Kullandığım rom aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi EU 12.5.2 stabil
  2. S

Rom Mİ 9T/K20 Xiaomi.eu MIUI 12 Android 11 Stabil Rom V.12.1.2.0

xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_V12.0.6.0.QFJCNXM_v12-10 tavsiye ederim güncel romlardan bence daha iyi pil kullanımı deseniz 1 günü rahat rahat çıkartıyor. SafetyNet olayı biraz sancılı ama onuda yapamazsanız yardımcı olurum. 1639307563 xiaomi.eu_multi_HMK20MI9T_V12.0.6.0.QFJCNXM_v12-10 tavsiye...
  3. S

12.5.2 eu stabil romu oldukça fazla pil tüketiliyor. Şuan başka rom arayışına girdim tekrar
  4. S

12.5.2.0 sürümünü deneyen oldu mu acaba. Ben hala stabil 12.0.5 eu sürümünü kullanıyorum android 10 fakat bazen choreme de takılmalar oluyor. Geçmeye değer mi şarj durumu hakkında bilgisi olan varmı
  5. S

MIUI 12.5 MiuiPro Redmi K20 / Mi 9T 21.12.9 Patched (Yeni Sürüm Geldi)

henüz kurmadım romu ama sanırım ama ayarlardan aktifleştirebilirsiniz olmazsa eğer magiks den yapabilirsiniz.onun haricinden romdan memnunmusunuz pil ne kadar gidiyor yoğun kullanımda
  6. S

Android 1/ daki pil sanırım daha stabil 11 de bi. Kaç rom denedim güni çıkaramadım desem yeridir o nedenle merak ediyorum hocam
  7. S

Hocam bu romdan memnunmusunuz belli başlı gözünüze çarpan hatalar varmı? Şuan ben android 10 miui eu v12.0.6 romunu kullanıyorum pil konusunda oldukca başarılı. Bu rom da pil kullanımı nasıl bilgi paylaşırsanız sevinirim
  8. S

Yardım Whatsapp Bildirim Gelmiyor MasikP Rom

Hocam o romu kullanmıyorum ama eğer pil tasarruf modu varsa büyük ihtimal ondan olur.
  9. S

Rom Mi 9T/Redmi K20 Global Kararlı V12.0.5.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Romun .zip versiyonunu indirip twrp den kurabilirsiniz. Daha önce hiç bu şekilde rom kurmadıysanız formda ve youtube videolar var izleyip yapabilirsiniz.
  10. S

Çözüldü Format Data Yapmadan Rom Değiştirmek?

Ayrıca vendor hatasıda alırsınız temiz kurulum yapmak en iyisi.
  11. S

Yardım Mi 9T Google Play Sertifikalı Değil

hocam netflixi google play üzeriden değilde harici sitelerden yükleyin. V12.0.5 romun da garip garip sertifika sorunları var. Tavsiyem google'dan aratıp yükleyin
  12. S

Mod [MIUI 12] [Android 11] Dolby Atmos

Mi 9t de sonuç başarılı teşekkürler paylaşım için
  13. S

Rom Mi 9T/Redmi K20 Global Kararlı V12.0.5.0.QFJMIXM İndirme Bağlantısı

Ne hatası veriyor hocam rahatlıkla yükledim
Üst Alt