saddosa kullanıcısının son içeriği

1. S

Rom Redmi Note 10 Pro Endonezya miui 14

bu romun fastbootunu indirdim miflash tool ile temiz kurulum yaptım ancak açılışta mi14 görünüyor sonra main menü kısmına geçiyor neyi yanlış yaptım acaba arkadaşlar
  2. S

Uygulama Mi Flash [ Türkçe ] ve Fastboot Rom Kurulumu

Peki imei silindiğinde efs yedeğini tekrar yüklersek şebeke geri geliyor mu ? M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. S

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Hocam peki 13.0.6 Endonezya modem dosyasını twrp ile nasıl atarım onun dosyası ayrımı oluyor M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. S

Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

Hocam günaydın eski modem dosyasının üzerine Endonezya 13.0.6 modem dosyası flashlansa sıkıntı olur mu twrp ile flashlayacağım M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. S

Yardım Silinen Ses Dosyasını Kurtarmak

Mailini yaz hocam M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. S

Yardım Silinen Ses Dosyasını Kurtarmak

Mail yada telefon numaranı yaz crackli olanı atayım M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. S

Yardım WhatsApp arkaplanda çalışmıyor.

Öncelikle herkese iyi bayramlar dilerim.Bende WhatsAppaero kullanıyorum yıllardır dün telefona temiz kurulumla endenozya rom kurdum WhatsApp kurdum banada bildirim gelmiyordu önbelleği temizle ve verileri temizleme yaptım tekrardan WhatsApp kurulumu yaparken yedeği yüklemeden kurdum bildirim...
  8. S

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

Ama ben yedek alırken persist dosyasını yedeklememişim işe yarar mı
  9. S

Rom [ MIUI 11 ] Android 9/ 10 DEODEX Endonezya

MUHAMMET hocam iyi geceler dün netflixin görüntü kalitesi düşük diye araştırırken widevine l1 sertifikası hakkında forumda yazı gördüm drm infodan baktım l1 görünüyordu sonra twrp ile l1 sertifikası flasladım flaslamaz olaydım tekrar bakınca l3 olmuş sonra bi kaç kişi l1 sertifikasının imei gibi...
  10. S

Rehber [ANDROİD 10] Redmi Note 8 Pro Twrp+Root

iyi akşamlar twrp yüklendi fakat system_root / system / klasöründe en alttaki recovery_fromboot.p dosyası silinmiyor error veriyor ne yapmam lazım?
  11. S

Mod Redmi Note 7 Hi-Fi Ses Modu ve 4K Video Aktif Etme

Hangi programı kullandınız sistem dosyalarına erişmek için Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. S

Mod Redmi Note 7 Hi-Fi Ses Modu ve 4K Video Aktif Etme

Telefona twrp ile root yaptım fakat ilk defa root yaptığım için dosya sistemine nasıl ulasacagim bı türlü bulamadım bu konuda yardımci olabilir misiniz Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. S

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Beni unuttunuz sanırım Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. S

Madalya Instagram'da MIUI Türkiye'yi Takip Et Madalya Kazan!

Bende alabilir miyim? Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. S

Rom Xiaomi Redmi Note 7 - Resmi ROM Koleksiyonu - Global | Avrupa | Çin | Hindistan | Rusya

İyi akşamlar ben androide daha yeni geçtim redmi note 7 ile telefonun hindistan modeli olduğunu söylediler bunu nerden anlarız ve bunu room yükleyerek değiştirebilir miyiz Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt