rswarp kullanıcısının son içeriği

1. rswarp

Ankaradan selamlar

Hoş geldiniz hocam.
  2. rswarp

Duyuru MIUI Türkiye Telefon Satışları Başlamıştır

Hayırlı olsun hocam. Umarım Mi Pad, Yi Light gibi ürünleri de mağazamızda görürüz. :)
  3. rswarp

Sohbet Redmi note 4 veri hızı düştü.

Benim cihazımda da sanki biraz şebeke azaldı gibi ama tam olarak anlayamadım belki bulunduğum konum ile alakalıdır.
  4. rswarp

Mı 5 Miui 8 Nasıl Yüklenir?

Kilit açmadan yapamazsınız. Hocam forumda aynı konuyu 5 defa mı açtınız? Yoksa ben mi yanlış görüyorum?
  5. rswarp

Soru telefonu nasil sarj etmeliyim?

Size kalmış hocam zaten kolay kolay bir şey olacağını zannetmiyorum. Bir şey olursa dediğiniz gibi batarya alırsınız.
  6. rswarp

Mi 6 Nisandamı Çıkacak ? Plus Modeli Olacak Mı ?

Mi 6 Plus hakkında pek bir bilgi bulamadım fakat hocamın da dediği gibi Mi 6 Şubat'ta duyurulacak diye söylendi. Boyutu da sanırım 5.2 inç olacakmış.
  7. rswarp

Li-Po Pil

Anladım hocam bazı yerlerde %20 altına düşmeden takın diye de sözler dolanıyor. Bende anormal bir şey yapmamak adına bitmeden takmıyorum. Kendi fikrim bu tamamen. :)
  8. rswarp

Li-Po Pil

Yapısında Lityum ve Polimer kimyasallarını barındıran pildir. Benim tavsiyem piliniz bitmedikçe şarj etmeyin. Mi 5 kullanıcısıyım bende pilim bir günü rahat çıkarıyor. Yoğun kullanıyorsanız bilemiyorum tabi.
  9. rswarp

Xiaomi Mi5s (4Gb+32Gb) Rom Değişikliği

Rom yüzünden garanti dışı kalmaz hocam.
  10. rswarp

Yardım Xiaomi mi5 internet sorunu

Hocam metal olması dediğiniz gibi sinyale etki ediyor. Telefonun üst ve alt kısmındaki çizgiler sinyal için yapılmış zaten.
  11. rswarp

Soru telefonu nasil sarj etmeliyim?

Hocam bende çoğu zaman şarjda iken telefon ile oynuyorum bir sorun olmadı şimdiye kadar fakat neden sürekli çıkarıp tekrar şarja taktığınızı anlayamadım cihaz zaten şarj konusunda gayet iyi. Bitirince takmanız daha mantıklı değil mi?
  12. rswarp

mi 5s plus 4.5g nasıl ayarlanır

Umarım yardımcı olmuştur hocam. Hayırlı akşamlar.
  13. rswarp

mi 5s plus 4.5g nasıl ayarlanır

Rica ederim hocam. Bu durum bulunduğunuz bölge ile de ilgili olabilir diye düşünüyorum.
  14. rswarp

Yardım mi pcsuite

Aynı durum benim cihazımda da mevcut ve şuan için bildiğim kadarıyla bir çözümü yok.
  15. rswarp

Mi5 Batarya Sorunu

Gözümden kaçtıysa kusura bakmayın fakat ekranın tam olarak ne kadar açık kaldığı ile ilgili bir bilgi verir misiniz? Bir de o ekran süresindeki şarj durumuzun.
Üst Alt