rsttbk kullanıcısının son içeriği

1. rsttbk

Yardım Mİ6 güncelleme problemi.

ben bu yolladığınızı yükleyeceğim değil mi? Yine telefonu çökertmek istemem :)
  2. rsttbk

Bu EU beta ile uyumlu değil mi bu
  3. rsttbk

Bana link atma imkanınız yok mu.. Şu an telefon Fastboot ekranında kaldı ve kullanamıyorum... Ne yapacağımı şaşırdım.
  4. rsttbk

Soru Mi6 Güncelleme Gelmiyor

Güncelleme - MIUI 10 - 8.12.20 Global Beta (Değişiklikler - İndirme Linkleri) Üstad merhaba, Telefona yayınladığını yükledim ancak wipe ekranında kala kaldı. Lütfen ne yapmam lazım yardımcı olur musun
  5. rsttbk

merhaba, telefonuma az evvel son gelen bir güncelleme yükledim. Ancak telefon TWRP ekranında kalıyor. ACİL DESTEK Lütfen. Sanırım EU rom yüklemek isterken yanlışlıkla Global rom yükledim... 1547483124 Güncelleme - MIUI 10 - 8.12.20 Global Beta (Değişiklikler - İndirme Linkleri) Linkteki...
  6. rsttbk

Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

Bu güncellemeyle parmak izi problemi yaşıyorum. Ekran uyanıyor ama telefon açılmıyor. Şifre girerek ekranı açtığında ise home tuşuna uzune basılı kaldığı icin google açılıyor.
  7. rsttbk

Teşekkür ederim. Başarılı oldu.
  8. rsttbk

Dosyayı indiriyorum. Bu en son güncelleme değil mi? Bir yerde MIUI10 görmüştüm.
  9. rsttbk

Arkadaşlar merhaba, Mi6 EU rom yüklü bir telefonum var. Uzun zamandır güncelleme alamıyorum. Biraz sordum soruşturdum TWRP güncel değil güncelle vs dediler ancak emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
  10. rsttbk

Yardım Mi 8 kamera dalgalanması

Üsdat ışıktan kaynaklı olabilir o. Florasan vs gibi yerlerin altında çektiğinde dalgalı bir ekran görüntüsü alırsın.
  11. rsttbk

Yardım Mi Band 2 şarj olmuyor

Benzer problem bende de var. Cihaz şarj olmuyor. şarja taktığımda çok fazla ısınıyor.
  12. rsttbk

Yardım Mi band 2 adım yanlışlığı

Araç kullanırken yada oturduğun yerde kolunu hareket ettirdiğin zaman da yürüyormuş gibi algılıyor maalesef. GSP den direk algılamadığı için böyle sorunlar çıkıyor. Çok güvenmemek gerek sanırım.
  13. rsttbk

Soru Mi6 Android 8 oreo güncellemesi değerlendirme

Sorunsuz bir EU rom arıyorum. Sıkıldım artık böyle şeylerle uğraşmaktan. Bi güncelleme gelir bir yer düzelirken diğer yerler bozulur. Bu tür sıkıntıların tamamen yok olduğu günler sabırsızlıkla bekliyorum.
  14. rsttbk

Soru Mi6 Android 8 oreo güncellemesi değerlendirme

Mıuı Sürümü: MIUI 9.3 by xiaomi.eu 8.2.1 Beta Adroid Sürümü: 8.0.0 Ayrıca Çağrı da alamıyorum. Sürekli olarak Kim aramış tan msj geliyor arayanlar ile ilgili.
  15. rsttbk

Yardım Mi6 Çağrı gelmeme (aranamama) sorunu

Aynı sorunu yaşıyorum. En son gelen EU rom 8.2.1 i kurduktan sonra çağrı alamıyorum. Arayan Kim den sürekli olarak msj geliyor. Hattım VODAFONE. Çözüm bulan var ise Acil yardım...
Üst Alt