rsenersen kullanıcısının son içeriği

  1. R

    Soru K50 ultra mi 12t pro romu kamera sorunu

    redmi k50 ultra cihazıma bu romu kurdum "diting_global_images_V14.0.5.0.TLFMIXM_13.0" kamera sürekli bağlanılamıyor kapatılacaktır hatası veriyor nasıl düzeltebilirim
  2. R

    Soru K50 Ultra Genel Bilgiler

    redmi k50 ultra cihazıma bu romu kurdum "diting_global_images_V14.0.5.0.TLFMIXM_13.0" kamera sürekli bağlanılamıyor kapatılacaktır hatası veriyor nasıl düzeltebilirim
  3. R

    Rom Xiaomi 12T PRO (diting) – EU STABİL ROM V13.0.7.0.SLFCNXM

    rom linki çalışmıyor. hiçbir yerde bulamadım. telefon kamerası global romla çalışmıyor. sadece bu eu romda çalışıyormuş. linki nerden bulabiliriz?
  4. R

    Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.2.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

    arkadaşlar v11.1.2 den v11.0.9 u geri yüklersem fastboottan cihaz roolback e düşer mi ?
  5. R

    Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

    teşekkür ederim miflash_unlock-en-2.3.803.10 açtı miflash_unlock_en_3.3.827.31 açmadı
  6. R

    Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - BootLoader Kilidi Açma [ANLATIM]

    ingilizce hocam zaten hatayı bu şekilde veriyor
  7. R

    Satış Xiaomi Mi Max, Redmi Note 3 pro, Redmi Note 4

    1 - Xiaomi redmi note 4 3gb/64gb - silver - Tempered glass ve silikon kılıf hediye 800 TL (satıldı) -------------------------------------------------------------------------------- 2 - Xiaomi redmi note 3 pro 3gb/32 gb - black gray 800 TL. (satıldı)...
Üst Alt