Roxelanne kullanıcısının son içeriği

1. Roxelanne

Yardım Mi9 Se vs Mi9 T

Araya kaynak yapıyor gibi oluyorum ama mi9 T almayı düşünüyorum ama rom root uğraşmak istemiyorum artık. İnstagram kamerasından video çekip hikaye olarak atınca çok düşük kaliteli atma sorunu devam ediyor mu hala? Konu sahibi arkadaş özür dilerim ama deli gibi bu soruya cevap arıyorum. Ve...
  2. Roxelanne

Yardım Eu.rom

Globalle aynı. Ocaktan beri kullanıyorum gayet güzel Reklamsız v. S. Sadece ilk kurarken cihazı, siliyorsun. Sonra güncelleme yaparken gerek yok. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Roxelanne

Tema Samsung One Uı şeklinde bildirimi olan tema var mı?

Eu rom dan pil performans olarak çok memnunum bunu yapması o kadar zor olamaz gibi geliyor bilmiyorum. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Roxelanne

Çözüldü IPhone Xs Max v10

UPDATED ! [iPhone Xs Max V10] - Pure iOS 12 Experience - Page1524 - Themes - Xiaomi MIUI Official Forum - Mobile Bu temayı bulabilecek olan var mı? Forum kapatıldığı için oradan indiremiyorum Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Roxelanne

Tema MIUI Ultimate Teması! [Bakmadan Geçme!]

Siz mi güncellediniz yoksa konuyu güncellemekten mı bahsediyorsunuz? :D
  6. Roxelanne

Yardım Mi note 3 Xİoami.eu beta (9.4.7-Android 9) GCAM

Aynen link bu Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Roxelanne

Hocam sana zahmet kullandığın apk yı da verir misin? ve yatpığın ayarları. Allah razı olsun çalıştı Gcam İlk kurduğum apk daha çalıştı yani yukarıdaki link 9.4.7 betada çalışıyor Stabil android 8.1. hala onda çalışır mı bilemem ama android 9 da çalıştı. EU rom pozitif yönler -Mi Note 3...
  8. Roxelanne

Yardım Eu beta son sürüm nasıl

Mi note 3 de 9.4.7 kullanıyorum stabilden geçtim herhangi bir hata ile karşılaşmadım. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Roxelanne

Global den geçecekseniz değer. Tam ekran hareketleri yüz tanıma var. Eu stabil de çok iyi bir pil ömrü var. Gerçi betada kötü sayılmaz. Reklam yok. Gayet güzel yarın yukarıdaki yardımcı olan arkadaşın verdiği linki de yükleyip gcam konusunu buraya yazarım sizin için. Mi Note 3 cihazımdan...
  10. Roxelanne

Kendi kamerasıda çaılışıyor değil mi? Ve diğer güncellemeyi yüklediğimde (BU hafta veya ileriki hafta gelecek olan betaları yüklerken o yüklemeye sıkıntı çıkartır mı? Ayrıca şuan magisk yok önce onu kurmalı mıyım?
  11. Roxelanne

Bir türlü stabil sürümde kuramadım. camera2api magiskte aktif görülmesne rağmen çalışan apk yoktu. Yardım edebilecek biri var mı?
  12. Roxelanne

Diğer [WIDGET] 20 Adet Farklı Widget ve Araç

Eline sağlık hocam.
  13. Roxelanne

Tema Samsung One Uı şeklinde bildirimi olan tema var mı?

Güncel diyim mi? Yapabilecek kimse mi yokya? bence baya satar theme store da
  14. Roxelanne

Soru Pixel Experience GCam sahip mi ?

Mi note 3 e kurmuştum CAF edition ama ama kendi gelen kamerası berbattı mi kamerası değildi hiçbir özelliği yoktu I yüzden sordum mi 6 ya mi kamera var Dedin diye sordum Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Roxelanne

Soru Pixel Experience GCam sahip mi ?

Mi note 3 içinde geçerli mi biliyor musunuz? Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt