rowsonz kullanıcısının son içeriği

1. R

Yardım Mi Note LTE Bootloader Kilidi Yardım

Bu daha önce yaptığım mi5'i örnek göstermek için attım bu resmi, sonra tamamlanıyor sorun yok, Mi Note LTE de neden olmadı bilginiz var mı diye sordum sadece
  2. R

Mi5 de global rom varken bootloader kilidini açtım, yukarda verdiğim linkteki gibi yaptım, menüye "Enable Oem Unlock (Mi Unlock Status)" diye birşey geldi onu açtım ve mi unlock yazılımı cihazımı algıladı ve unlock işlemi bitti yoksa %50 de device info hatası veriyordu... Sonra zaten daha sonra...
  3. R

Mi flash unlock programı evet, find devices den defalarca buldurdum cihazı ama olmadı ne yazık ki... Mi 5'de de aynı sorun olmuştu daha sonra yukardaki linkteki gibi bir gün beklettim cihazı sonra menüde "Enable Oem Unlock" menüsü açıldı onu açtığımda cihazı mi flash unlock kullanarak bootloader...
  4. R

Merhaba arkadaşlar, Elimde bir tane mi note lte model cihaz var, mui sürümü 8 global stable versiyon. Bootloader kilidini açmaya çalışıyorum fakat ne yaptıysam olmadı. Bu linkte (http://xiaomitips.com/guide/how-to-fix-couldnt-verify-device-error-during-bootloader-unlock-process/) yer alan...
Üst Alt