rotindaaa21 kullanıcısının son içeriği

1. rotindaaa21

Yardım HyperOS Güncellemesi: Fastboot Sorunu

Hocam, bir daha denedim ve şöyle bir hata verdi: "Error: Not catch checkpoint ($fastboot -s lock). Flash is not done." Fakat yüklemeyi yaptı ve şu anlık bir sorun yok gibi görünüyor. Bir problem olur mu ?
  2. rotindaaa21

Yardım HyperOS Güncellemesi: Fastboot Sorunu

Merhaba arkadaşlar, telefonuma HyperOS güncellemesi geldi. Temiz bir kurulum yapmak istedim, fastboot üzerinden doğru şekilde ROM'u attım. Her şey tamam gibi göründü, ROM yükleme işlemi başarılı oldu yazısı çıktı ancak telefon hala fastboot ekranında kalıyor. Telefonu açıyorum yine fastboot...
  3. rotindaaa21

Soru magisk ios emoji modülü

Merhaba, Redmi Note 11 Pro Viva modeli için şu anda kullandığınız güncel iOS emoji modülü nedir? Görselde yüklediğim emoji modülü çalışmıyor.
  4. rotindaaa21

Çözüldü root sorunu

Sorunu çözdüm. Magisk APK dosyasının eski bir sürümü kullanıldığı için başarısız oluyormuş. APK dosyasını güncelledikten sonra boot.img dosyasını yeniden yamaladım. Forumda paylaşılan APK sürümünün eski olduğunu fark ettim. Herkese teşekkür ederim.
  5. rotindaaa21

Çözüldü root sorunu

Merhaba! Redmi Note 11 Viva model telefonumda ADB üzerinden root atma denemeleri yaparken Magisk programı ile yamaladığım boot.img dosyasını flaşladığımda telefon açılmıyor. Ancak, daha sonra orijinal boot.img dosyasını flaşladığımda telefon normal şekilde açılıyor. Bu durumda benim bir hata...
  6. rotindaaa21

Çözüldü Temizleyici istisna

Güncelleme: hızlandırıcıdan istisna olarak ekliyoruz artık.
  7. rotindaaa21

Çözüldü Temizleyici istisna

Merhaba, cihazımda Termux kullanıyorum ve sürekli açık kalması gerekiyor. Ancak temizleyici uygulamasını kullanırken Termux'un kapanmasını istemiyorum. Temizleyici uygulamasının istisnalarına Termux'u nasıl ekleyebileceğimi bulamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
  8. rotindaaa21

Yardım Redmi note 12 pro

Hocam bugün sordum 5-6 telefoncuda hiç birinde dediğiniz 5g modeli bulamadım sadece 4g olanı varmıs Snapdragon işlemcili yazıyordu üstünde bende almadım çünkü herkes 5g önermişti zaten bir telefoncu da 11 prodan 12 pro ya geçmek de bir fark olmayacağını söyledi ama 5g olanı bulursam alacağım
  9. rotindaaa21

Yardım Redmi note 12 pro

Yağmurdan kaçarken doluya yakalanacaktım demek ki 😁
  10. rotindaaa21

Yardım Redmi note 12 pro

Anladığım kadarıyla redmi note 12 pro IMEI atılan modeli mediatek işlemciye sahip benim cihazda aynı marka işlemci var onun için vazgeçtim bu fiyat aralığında snapdragon işlemci bulunan cihaz bulursam alacağım
  11. rotindaaa21

Yardım Redmi note 12 pro

Hocam söylediğiniz ruby model numarası diye mi geçiyor ve imei atabilir mi kaçak yolla 1692124596 Hocam mediatek işlemcili cihaz kullanıyorum pek memnun değilim açıkçası video film izlerken ısınıyor oyun oynamıyorum zaten bu yüzden değiştirmek istiyorum söylediğiniz cihazın model numarası nedir
  12. rotindaaa21

Yardım Redmi note 12 pro

Merhaba! Şu anda Redmi Note 11 Pro kullanıyorum ve ısınma ile donma gibi sorunlar yaşıyorum. Bu nedenle telefonumdan memnun değilim. Bu sorunlar yüzünden Redmi Note 12 Pro'ya geçmeyi düşünüyorum. Ancak yeni telefonda da aynı problemlerle karşılaşma ihtimalim var mı? Konu hakkında bilgi sahibi...
  13. rotindaaa21

Yardım Ana ekran bar sorunu

Telefonu uygulama çekmecesi ile kullanmak istiyorum eskiden bunu kapatabiliyordum şuan bulamadım
  14. rotindaaa21

Yardım Ana ekran bar sorunu

Merhaba dostlar görselde ki işareti nasıl kaldırırım?
  15. rotindaaa21

Yardım İPhone 13 pro max yoksa s22 ultra mı??

iPhone çok daha iyi yazılım olarak üstüne tanımam android hantal oluyor bir süre sonra
Üst Alt