roschakk07 kullanıcısının son içeriği

1. R

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

Merhaba arkadaşlar. Telefonum Xiaomi Mi 9 8/128 çin menşei bootlader açıktır. Sorunum bir anda telefonun ekranı dıştan içe doğru sararak kapanmaya başladı. Ara ara bir şekilde açılıyor ama zor. Böyle kapanınca şarj bile almıyor led i yanmıyor ve usb testerla denedim şarj da almıyor gözüküyor...
  2. R

Yardım Mi 9 Arka Ana Kamera Problemi

Merhaba arkadaşlar. Telefonumla video kaydı yapıyordum fakat kaydı kapatırken bir anda attığım görüntüye dönüştü. Telefonu komple sıfırladım düzelmedi. Odaklamasında herhangi bir problem yok her şeyi gösteriyor fakat pembe pembe oldu fotoğraftaki gibi. Diğer kameralarda çalışıyor herhangi bir...
  3. R

Yardım Video kaydı alırken ana kamera bozuldu

Merhaba arkadaşlar. Video kaydı alırken ana kamera bir anda buna dönüştü. Gene odaklıyor ama böyle oldu. Geniş açıda problem yok. Telefonu düşürmedim. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim. Orjinal rom. 8/128
  4. R

Soru 2. el mi9

Ben çok problemli olduğunu düşünmüyorum.Gün içinde wifi 4g gps bluetooth açık arkadaki programları hiç bir zaman kapatmıyorum. Bir tek akşam eve gelince şarja takarken hepsini kapatıyorum. Aktifte kullanıyorum her şeyini 3 ile 4 saat arasında ekran süresi alıyorum. Zaten hızlı şarjı mevcut yarım...
  5. R

Yardım IMEI onarım sonrası volte sorunu

Vallahi oldu sağlasın
  6. R

Evet çalışıyor.
  7. R

Merhaba arkadaşlar. Telefonumda volte yi aktif bir şekilde kullanıyordum. Fakat imei onarım işlemi yapıldıktan sonra bir türlü geri aktif edemedim kodları yazdım ettim olmadı. Yardım edebilecek olan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  8. R

Yardım Mİ9 batarya sıkıntısı

Bende global 11.0.6 var 1 yıldır kullanıyorum. Her şey açık bluetooth wifi gps ne istersen programları bile kapatmıyorum arkada. 3 saate yakın bir ekran süresi alıyorum.
  9. R

Soru Mi 9 Hala alınır mı?

Merhaba 1 yıldır kullanıyorum 128/8 versiyonu gayet memnunum tık dediğini görmedim. miui 10 da bazen hızından dolayı şaşırıyordu miui 11 ile biraz daha hizaladılar tavsiye ederim. Batarya konusunda da her şey açık 5-6 saat civarında ekran süresi alıyorum.
  10. R

Yardım Mc donalds uygulaması root yüzünden açılmıyor

bende de root yüklü değil ama BL açık yok mudur bunun bir çözümü arkadaşlar
  11. R

Rom [Android 10] Mi9 Global Kararlı v11.0.5.0 QFAMIXM İndirme Bağlantıları

Ben beta tester değilim ama yukleyebiliyorum bir sorun olmaz dimi
  12. R

Sohbet Mi9 Batarya Performansı Ve Hızlı Sarj

Genel olarak söyledim :D
  13. R

Sohbet Mi9 Batarya Performansı Ve Hızlı Sarj

Ya telefonun sürekli onu kapat bunu yapacaksan güç tasarrufunda kullanacaksanız almayın şu telefonları her şeyi açık bırakın kullanın mi9 alma o zaman gidin bataryası 5k 6k olan telefonlardan alın ne zevki kaldı
  14. R

Soru Snapdragon 845'in 855'den oyunlarda daha performanslı olması ?

10 aydır filan mi 9 kullanıyorum bunların hiç birine denk gelmedim pubg cod her türlü oyunu oynuyorum hiç takılma yaşamadım bence arkaplandaki uygulamalarınızı bi kontrol edin derim
  15. R

Yardım Masaüstü kapanma sorunu

Bende hala sorun çözülemedi telefon yeniden açılma ya da başka bir problemim yok sadece masaüstü yeniden geliyormuş gibi oluyor baten :/
Üst Alt