Roosterino kullanıcısının son içeriği

1. R

Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

Hocam bu nasıl bir cevap, bilmeyenlere böyle mi yardımcı oluyorsunuz? Forumda rom atan herkes bu işi ana karnında mı öğrendi?
  2. R

Bende izleyebileceğim bir video vs. kaynak var mı diye sormuştum bu konulara hakim olmadığım için.
  3. R

Rom Mi 9T için custom rom tavsiyesi arıyorum

Sitesinde discontinued yazıyor yoksa bende onu kullanacaktım.
  4. R

Maalesef bahsetmemiş ya da ben bulamadım.
  5. R

A12 kurarım hocam muhtemelen. Aynı işlemleri yapsam sorun olur mu linkteki?
  6. R

mi 9t cihazım için kurulum talimatları olan bi kaynak var mı? A12 kurmayı düşünüyorum.
  7. R

Teşekkürler öncelikle, izleyebileceğim bir video vs. kaynak var mı elinizde acaba? Bu işlerde amatör olduğum için pek bir şey anlamadım.
  8. R

Tam hakim değilim, yardımcı olursanız sevinirim.
  9. R

Burada telefonumda güncel olarak yüklü olan android sürümünü mü seçmeliyim yoksa yüklenmesini istediğim sürümü mü?
  10. R

Yardım Kullanıma başlarken

Tavsiyeniz için teşekkür ederim, bakacağım. 1651155353 Hocam burada hangisini indirmeliyim? Cihazımda ki hali hazırda yüklü olan android sürümüne göre mi indirmeliyim yoksa hangisini yükleyeceğimi mi seçiyorum burada?
  11. R

Hocam selamlar, 2 yıl oldu neredeyse. Sizin tavsiyeniz ile Mi 9T cihazını almıştım ve dediğiniz üzere garanti süresi bitene kadar ne root ne de rom yükleme gibi bir işlem yaptım. Garantisinin bitmesine artık birkaç gün var desem yeridir. Artık bir custom rom yüklemek istiyorum, tavsiye ettiğiniz...
  12. R

Merhabalar, Mi 9T cihazıma custom rom yüklemek istiyorum biraz araştırdım fakat Pixel Experience güncel olarak devam etmiyor sanırım. Önerebileceğiniz rom var mıdır? Picsel inExperience diye bir custom rom buldum, bunun hakkında bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim. Sanırım Picsel...
  13. R

Teşekkürler hocam, bende sizin gibi düşünüyorum. Garanti süresi bitmeden bir işlem yapmayı düşünmüyorum. Artık telefon gelince tekrar iletişime geçeriz. angel~~ handshake~~ Yes~~
  14. R

Sağ olun hocam, memnun kalacağımdan eminim. Sayenizde... Siz vesile oldunuz bu telefonu almama, devamı içinde yardımcı olur musunuz acaba? Forum çok karışık. Ne yapmam gerek ne yapmamam gerek anlamadım tam. Rica etsem açıklayabilir misiniz?
  15. R

Hepsiburada sitesinden aldım. Satıcı hepsiburada xiaomi Türkiye garantili yazıyordu. Neler yüklemem gerektiğine dair bir rehber var mı acaba bildiğiniz?
Üst Alt