ronin49 kullanıcısının son içeriği

1. R

Rom Mi 10 Ultra - XiaomiEu MIUI 13 Android 12 Kararlı ve Haftalık beta

Üstadlar, Şimdi biz miui13 ü twrp ile yükleyebiliyormuyuz? İlla fast boot mu gerekiyor hala? Bununla ilgili bir öneriniz varmı? Ben hala miui12 eu kararlı romdayım. 13 e geçmeli miyim? Tavsiyeniz nedir? M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. R

Soru Mi 10 ultra güncelleme sorunu

Resimde görebilirsiniz M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. R

Rom Mi 10 Ultra - XiaomiEu MIUI 13 Android 12 Kararlı ve Haftalık beta

İMEİ de bir sorun oluyor mu temiz kurulum sonrası? benim telefonumda miui12.5.10.0 yüklü. yukardaki mesajınızdan anladığım kadarıyla geçiş yapıyorum miui13 e. Bu durumda temiz kurulum format demek ise IMEI için sıkıntı olur mu Mustafa hocam? 1647383110...
  4. R

Soru Ekran açıkken alarm kapatılamıyor

Arkadaşlar, 12.5.3 sürüm miui ile zamanlanmış alarm çaldığında eger ekran açık ise alarmı kapatamıyorum. Telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. 12.1.1 Varken de böyleydi. Ekran/tuş kilidi kapalı ise kapatabiliyorum. Acabâ ayarlarda mı bir sorunum var yoksa yazılımla mı alakalıdır? Bilen varsa...
  5. R

Tek tek şu değişmiş diyemem zaten alıp kontrol da etmiyorum. Ancak illaki hata düzeltmeleri vardır, faydalıdır kanaatimce M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. R

bende de aynı sorun olmuştu, konuyu 1. sayfadan itibaren okursanız sanırım çözülür. ben twrp yükledim, ordan kolaylıkla yükselttim.
  7. R

Size bir mesaj göndermek istiyorum
  8. R

Cihaza ilk kez hat taktım ve şebekeye bağlanamadı, ne önerirsiniz?
  9. R

TR deki satıcıların cihazları nasıl bilmiyorum. Ben cect-shop.com dan alıp Almanya üzerinden getirttim. Cihazı da alırken global rom seçtim, şansıma miui yüklü geldi. MI 8 Explorer Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

sorunsuz halloldu. Cihaz bootloader açık gelmiş, beklemeye gerek kalmadı. çok teşekkür ederim
  11. R

Çince bir menü çıktı, çevirmenle baktım mi asistan 3.0 yazıyor. Twrp yüklemek için özel bir yönerge varmı? Tavsiyeniz nedir
  12. R

Eksik bilgi vermişim. Telefon, yükle deyince kendi kendine kurtarma koduna geçmiyor. Ses açma ve power tuşlarına birlikte basarak ben de kurtarma moduna alamadım. Ne yapmak gerekir?
  13. R

Arkadaşlar, mi 10 ultra miui 12.0.13 yüklü halde bir telefon aldım cect-shop dan. Şimdi 12.0.15 güncellemesi gelmiş ancak sistem güncelleme bölümünden yükleyemiyorum. Miui telefona nasıl yüklenmiş onu da bilmiyorum. Ekran görüntüleri ektedir. Yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa memnun...
  14. R

Soru Mi 8 EE'de Mi 8 Pro Global ROM kullanan var mı?

EE ye pro romu yüklenebiliyorsa ben yükler kullanırım. ama konu hakkında bir bilgiye ulaşamadım
  15. R

Çözüldü Mi8 EE global rom kurulumu sorunu

varmı bir gelişme arkadaşlar?
Üst Alt