ronaldokinq kullanıcısının son içeriği

1. R

mi note pro twrp üzerinden global rom yükleyince brick oluyor

Maalesef bootloaderin kilitlenmiş telefonun mi note pro ise eski sürümleri flashlayarak açabilirsin xiaomi.eu romları bootloaderi kilitliyor
  2. R

bendede aynı şey oluyor adb minimal indir pcye sonra adbnin bulunduğu klasöre sana attığım twrpyi at ve şu komutları gir fastboot flash recovery twrp-3.0.0.0-leo-nian-20160217.img fastboot boot twrp-3.0.0.0-leo-nian-20160217.img bu komutları girerken hata verirse fastbootun kilitlidir açmak...
  3. R

bootloader kilidi açıksa adb üzerinden yükleyebilirsin internette var nasıl yükleyebileceğine dair rehberler twrp açıkken kabloysa pcye bağlayınca görüyor pcyi
  4. R

ben stableye girip oradan 8.2 yi yükledim ayrıca kendi yüklediğim twrp yide veriyorum umarım seninde problemin çözülür twrp:Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı buda yüklediğim sürüm:Loading site please wait...
  5. R

şuanda herşeyi dahili hafıza dahil silip denedim bakalım açılacakmı hata vermedi
  6. R

twrpnin 3.0.0 sürümünü buldum oradan yüklemeyi denedim yine aynı hata sanırım yazılımla alakalı birde nedense yüklüyorum daha sonra giremiyorum tekrar twrp ye sanki twrp yi siliyor
  7. R

mtp yi nereden açabilirim
  8. R

şimdi deniyecemde dahili hafızayı silersem romu kuramamki kurup öyle silsem olurmu
  9. R

evet açıktı kilitlenmesi normalmiş yabancı forumlarda okudum ama nedense benim yazılım hiç açılmıyor bu arada yüklenirken arada üst üste 2 kere hata veriyor E: unknown command in twrp aynı buradaki ssteki gibi
  10. R

yükledikten sonra bootloader kilitleniyor ama twrp felan silinmiyor bu arada twrp sürümü 2.8.6.0 twrp nin daha yeni sürümünü bulamadım nette
  11. R

benim indirdiğim rom orjinal değil global rom xiaomi eu varya oradan miui roms a girdim oradan mi note pro için olanı indirdim normal romda türkçe dil desteği yok MIUI 9.1 - 7.11.23 buradan indirdim
  12. R

Arkadaşlar başlıktata yazdığı gibi xiaomi eu diye bir site var biliyorsunuz global rom paylaşıyor oradan indirdiğim miui 9 romunu twrp üzerinden yüklemeye çalışınca boot etmiyor acaba yüklerkenmi bir hata yapıyorum acil yardım edin lütfen telefondaki bütün herşeyim silindi üstüne defalarca mi...
Üst Alt