romeos58 kullanıcısının son içeriği

1. R

Sohbet Poco F5 Pro Kullanıcılar Kulübü

eu da 90fps yok diye kurdum iyi gibi
  2. R

Sohbet Poco F5 Pro Kullanıcılar Kulübü

sa redmik60 cihazıma eliterom kurdum pubg 90fps alması için ama şimdide pubg için konsolum var mıx3 bluetoth ile bağlanmıyor
  3. R

Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

Arka ekran çalışıyor mu mi 11 ultrada? M2102K1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. R

Soru Mi 11 Ultra en stabil rom hangisi?

bende en çok olan sorunlardan bir diğeri de ekran parlaklılığını kısması
  5. R

kurdunuz mu eu
  6. R

Kurunca deneyimlerinizi belirtirseniz bizlerde memnun oluruz M2102K1G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. R

yaklaşık 1 aydır kullanıyorum şu an global sürüm yüklü bende ki tek sorun cihaz ısınıca 60 hz düşmesi ve aynı zamanda ekran tepkisi saçmalıyor bazen aşağı kaydırıyorum facebook ıns. vs. algılamıyor bende rom arayışına girmiştim eu kurdum pek stabil gelmedi bana ama bende 12.5.4 sürümü vardır 13...
  8. R

Rehber Sweetin Cihazlar İçin Sorunsuz MIUI EU 13.0.7 SKFMIXM Kurulumu

güncelleme almayacak sorunsuz bir sürüm istiyorum ama bulamadım india 12.5.4 sürümü nü kullanıyorum ama güncelleme bildirimi geliyor kaptsamda sürekli
  9. R

Soru Note 10 Pro İndia Global Cihaz Rom

Hocam ben kurdum o romu ama kamera hatası verdi LE2120 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. R

Recovery Mi Note 10 Lite - Orange Fox Tek Tuş Yükleme

aynen hocam bunla düzeliyor
  11. R

Evet uyumlu IN2020 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. R

Evet arkadaşlar şu an mevcut olan orange fox twrp sini düzenleyip tek tuş yükleme olacak şekilde ayarladım. Toco Orange Fox
  13. R

İnceleme Mi11 ile ilgili genel izlenimlerim

arkadaş haklı sanırım gmsarenada bakarsanız hem çin hemde globalde band20 var
  14. R

Yardım Poco X3 kernel

anladığım kadarıyla cihazda root olmadan çekirdek sürümü değişmiyor doğru mudur
Üst Alt