romenox9999 kullanıcısının son içeriği

1. romenox9999

Soru Gece yatarken yavaş şarj kullansam sorun olur mu?

Teşekkür ederim. 1714605339 Teşekkür ederim.
  2. romenox9999

Sohbet Fahiş tarife ücretleri, faturalar

Aynen katılıyorum hocam fiyatlar uçuk gerçekten. 1710114200 Eyvahlar olsun hocam nasıl olcak böyle gerçekten çok ya.
  3. romenox9999

Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Anladım hocam tekrar teşekkür ederim, iyi geceler.
  4. romenox9999

Hocam uygulama play store yok denmiş ama linke tıklayınca play store'ye atıyor ben ordan indirdim.
  5. romenox9999

Emeğinize yüreğinize sağlık hocam teşekkür ederim.
  6. romenox9999

Yardım Cihaz devamlı yeniden başlıyor !!!

Geçmiş olsun hocam, umarım bir an evvel çözüme ulaşırsınız.
  7. romenox9999

Tema Jiyan Blue Teması Yayında

Hocam elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş.
  8. romenox9999

Yardım Googleplay sistem güncellemesi sorunu

Hocam aynı sorunu bende yaşıyorum, bi çözüm bulan olursa gerçekten çok mutlu olurum.
  9. romenox9999

Haber Xiaomi'nin Net Kararları

Hayırlısı olsun bakalım.
  10. romenox9999

MIUI 14 POCO X3 NFC - Endonezya Kararlı Rom V14.0.2.0.SJGIDXM İndirme Bağlantıları

Arkadaşlar iyi geceler ben Poco x3 nfc olan telefonuma Endonezya romunu kurdum, fakat telefon hakkında bölümünde ''Mıuı Global 14.0.2 Kararlı'' yazıyor. Birde araştırdığım kadarı ile sanki bu endonezya romu normal global roma göre daha sade olması gerekmiyormuydu. Yani normal global sürümde olan...
  11. romenox9999

İpucu XiaomiEU'da Play Store Sertifikalı Değil sorunu çözümü

Hocam bende 2 gün oldu Poco x3 nfc telefonuma Eu rom kurmuştum play store baktığımda cihaz sertifikalı değil yazıyordu, yazdığınız adımları aynen uyguladım şimdi baktım cihaz sertifikalı yazıyor. Bu değerli bilgi için çok teşekkür ederim, emeğinize sağlık.
  12. romenox9999

Haber Dikkatli Olun!

Anladım hocam teşekkür ederim, ben bu Eu romdan 2 gün oldu kullanıyorum her hangi bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Global roma göre daha hafif, gereksiz uygulamalardan arındırılmış ayrıca mi video ve mi müzik devre dışı bırakma imkanı var. Bu romda kalırım gibi bakalım hayırlısı. 1708010237...
  13. romenox9999

Haber Dikkatli Olun!

Hocam iyi geceler, ben bugün Eu Rom kurdum poco x3 nfc telefonuma tabi google hesabımla giriş yaptım, hani bilirsiniz maile mesaj gelir işte şu telefondan giriş yapıldı diye. Benim orda aklıma takılan konu, giriş yapılan telefon poco x3 benim telefon değilde ''Nokia 8 cihazında yeni oturum açma...
Üst Alt